Zobaczył zawartość pudełka od żony i łzy zalały mu twarz. Nie umiał ukryć gigantycznych emocji, reakcja nie do opisania

Zobaczył zawartość pudełka od żony i łzy zalały mu twarz. Nie umiał ukryć gigantycznych emocji, reakcja nie do opisania Źródło: youtube/DailyPicksandFlicks/

Żona wręczyła mu niewielkie pudełeczko i do końca nie zdradzała, co znajduje się w środku. Gdy mężczyzna je otworzył, nie mógł uwierzyć własnym oczom. W jednej sekundzie zalał się łzami.

Żona chciała zrobić ukochanemu wyjątkowy prezent i była przekonana, że niewielkie pudełeczko wystarczy, by na zawsze zapamiętał swój wielki dzień. Jego reakcja była dla niej wielkim zaskoczeniem. Mężczyzna nie potrafił powstrzymać łez i przede wszystkim uwierzyć, że rzeczywiście dostał od niej coś takiego. 

Żona wręczyła mu małe pudełko. Gdy je otworzył, nie umiał ukryć gigantycznych emocji 

Jej mąż niebawem miał świętować swoje urodziny, a nad prezentem myślała już od długiego czasu. Nie była pewna, co mogłoby mu się spodobać i co nie znudziłoby mu się po pewnym czasie. Wiele tygodni zachodziła w głowę, gdy niespodziewanie odpowiedź sama stanęła na jej drodze. 

Niedługo przed wielkim dniem ukochanego, udała się do sklepu po małe pudełeczko, a do środka schowała swój, jak uważała, idealny prezent. W dniu urodzin z uśmiechem na ustach wręczyła mężowi pakunek i poprosiła, by otworzył go przy niej. By mieć pamiątkę z tej chwili, postanowiła wszystko nagrać. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mężczyzna z zaciekawieniem otwierał pudełeczko, dopytując żonę co znajduje się w środku. Był niemal przekonany, że ta sprezentowała mu zegarek, bo jak stwierdził "zawsze się spóźnia". Kobieta wytrwale milczała, rzucając jedynie uroczy uśmiech w stronę męża i zachęcając, by nie przestawał otwierać. 

Dzisiaj grzeje: 1. Położyła niemowlaka do łóżeczka. Gdy chwilę później spojrzała na monitoring, stanęło jej serce. Ktoś leżał obok jej dziecka
2. Poniedziałek w Polsce rozpoczął się strasznie. Tragiczna informacja z polskiej miejscowości, odłamki porozrzucało na ogromną odległość

Gdy wreszcie udało mu się dotrzeć do wnętrza, zakrył twarz dłońmi i zalał się łzami. Okazało się, że kobieta ukryła w pudełeczko test ciążowy - i to z pozytywnym wynikiem. Jej ukochany nie mógł uwierzyć, że już za kilka miesięcy zostanie ojcem, jednak jego łzy były wyrazem wielkiego szczęścia. Uśmiech i duma malowały mu się na twarzy, a takiego wzruszenia nie spodziewała się nawet jego żona. Te urodziny z pewnością zapamięta już do końca życia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Hojna waloryzacja zagrożona. 7 mln emerytów ma OGROMNY problem.
  2. Ojciec przeczytał wiadomości swojej 7-letniej córki do koleżanki. W ostatniej chwili zadzwonił na policję
  3. Usiadła przy grobie 4-letniego synka trzy lata po jego śmierci. Spostrzegła co zaczyna się dziać, aż zadygotała ze wzruszenia
  4. Kot nagle zaczął szczekać. Potem zrobił rzecz jakiej świat nie widział, jak odkrył, że jest nagrywany
  5. Kamera wszystko rejestrowała. Mama wyszła zostawiając córkę z tatą, szybko włożył różowe szorty i zaczęło się dziać

Źródło: webniusy 

Następny artykuł