Agnieszka szczerze wyznała jak uwiódł ją mąż Piotr Woźniak-Starak. Każda kobieta by tak chciała

Agnieszka szczerze wyznała jak uwiódł ją mąż Piotr Woźniak-Starak. Każda kobieta by tak chciała Źródło: Instagram/Agnieszka Woźniak-Starak

Żona zaginionego Piotra Woźniaka-Staraka opowiedziała o tym jak mężczyzna zdobył jej serce. Wiele kobiet z pewnością chciałoby zostać uwiedzione w ten sposób. W obliczu tragedii do jakiej doszło na jeziorze Kisajno jej słowa są wzruszające.

Żona zaginionego Piotra Woźniaka-Staraka przeżywa teraz bardzo trudne chwile związane z tragicznymi zdarzeniami na jeziorze Kisajno. W jednym z wywiadów słynna prezenterka opowiedziała o tym,w jaki sposób została uwiedziona przez męża. Wiele kobiet chciałoby, żeby ktoś tak zabiegał o ich względy. 

Żona Woźniaka-Staraka o początku znajomości z mężem

Żona poszukiwanego producenta filmowego, Agnieszka Woźniak-Starak szczerze wyznała, jak mężczyzna zabiegał o jej uwagę na początku ich znajomości. Celebryta zdobył jej serce w bardzo romantyczny sposób. Para pobrała się w 2016 roku w Wenecji. 

Wszystkie doniesienia dotyczące prywatnego życia zaginionego gwiazdora, są wzruszające, bo poszukiwania producenta nadal trwają i nie ma pewności czy Piotr Woźniak-Starak zostanie odnaleziony żywy. Cała Polska żyje tą tragedią i współczuje jego żonie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

 Tym Piotr Woźniak-Starak zaimponował Agnieszce 

Agnieszka Woźniak-Starak w wywiadzie dla "VIVy" opowiedziała o początkach swojej relacji z mężem. Wyjawiła, że była długo zdobywana przez celebrytę. Gwiazdor musiał dołożyć ogromnie dużo starań, żeby poderwać prezenterkę TVN. 

-To był splot różnych spotkań. I duża determinacja mojego męża, którą mnie uwiódł absolutnie, bo nigdy w życiu nie spotkałam tak zdeterminowanego i odważnego mężczyzny. W zasadzie nie pozostawił mi wyboru - wspomina te wydarzenia żona Piotra Woźniaka-Staraka. 

Historia ich miłości jest więc bardzo romantyczna. Wiele kobiet marzy o tym, żeby w swoim życiu znaleźć takiego mężczyznę jak Piotr Woźniak-Starak. Duża część płci pięknej lubi być też zdobywana i taki początek relacji wydaje się im bardzo atrakcyjny. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wiadomo, co się teraz dzieje z kobietą, która towarzyszyła Woźniakowi-Starakowi. Do pracy już raczej nie wróci
2.List z ZUS. Pod żadnym pozorem nie wyrzucaj go!

Jak widać Agnieszka Woźniak-Starak nie był w stanie oprzeć się urokowi celebryty i końcu zgodziła się zostać jego żoną. Przez lata swojego małżeństwa sprawiali wrażenie idealnej pary, która świetnie się rozumie i wspiera. Bardzo często podkreślali to, że są dla siebie nie tylko partnerami, ale przede wszystkim przyjaciółmi. Związek ufundowany na przyjaźni wydaje się być bardziej trwały. 

Najlepsze newsy dnia:

  1.  Nowe, wstrząsające doniesienia na temat Piotra Woźniaka-Staraka. „Znaleziono w śrubie motorówki ludzkie włosy”
  2.  Nie żyje legenda TVP. Ostatni post jaki opublikował brzmi: "W szpitalu. Połamany, zaraz będą mnie rżnąć"
  3. Była tak słaba, że nie mogła chodzić. Gdy lekarze zobaczyli, co miała w brzuchu, totalnie osłupieli
  4. To kluczowy dowód w sprawie zaginięcia Piotra Woźniaka-Staraka. Media przekazały nowe informacje
  5. Wysypał kawę na folię aluminiową i ją podpalił. Gdy poznasz powód, też będziesz tak robić

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News