Żona przypadkowo znalazła dziwny dziennik. Poznała w notatkach pismo męża i zamarła

Żona przypadkowo znalazła dziwny dziennik. Poznała w notatkach pismo męża i zamarła Źródło: fot. Popularne

Żona znalazła w piwnicy dziwny dziennik. Kiedy przyjrzała się kartkom z bliska, poznała pismo swojego męża. Treść zapisków zupełnie zaskoczyła kobietę

Żona znalazła dziwny dziennik w piwnicy. Kiedy otworzyła zeszyt i zaczęła czytać notatki, natychmiast rozpoznała pismo swojego męża. Treść zapisków zupełnie ją zaskoczyła, kobieta nie spodziewała się tego po swoim ukochanym. Zupełnie nie wie, co ma z tym zrobić, po radę zwróciła się do internautów.

Żona znalazła przedziwny zeszyt

Kobieta robiła porządki w pokoju córki. Niepotrzebne zabawki postanowiła spakować w kartony i zwieźć do piwnicy w bloku. Jak opisuje kobieta, komórka jest mała, dlatego szybko zauważyła na jednym z regałów czerwony zeszyt, który kiedyś kupiła dla córki. Zdziwiona wzięła go ze sobą i zaczęła czytać w windzie.

- Gdy go otworzyłam, pierwsze kilkanaście kartek było pustych, ale gdy jedna z nich przeskoczyła, zobaczyłam jakieś zapiski. To były damskie imiona, a tuż przy nich jakieś dziwne opisy - zaczęła swoją opowieść kobieta.

Niemal natychmiast rozpoznała pismo swojego męża, a treść notatek zupełnie ją zszokowała. Okazało się, że jest to tajemnicza lista kobiet.

- Szybko domyśliłam się, że chodzi o zbliżenia seksualne mojego męża z kobietami. Byłam wściekła, tym bardziej, że wiedziałam, że to nowy zeszyt naszej córki, czyli on musiał przepisywać to dość niedawno - pisze dalej Natalia.

Żona była w zupełnym szoku

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zbulwersowana żona postanowiła natychmiast wyjaśnić tę sprawę z mężem. Dla niej to nie było normalne zachowanie, chociaż mężczyzna nie widział w tym nic nadzwyczajnego. 

- Oczywiście od razu gdy tylko weszłam na górę, rzuciłam mu tym zeszytem w twarz i domagałam się wyjaśnień. Zaczął coś piep***ć, że wszyscy tak robią i to jest normalne. Czy on oszalał? Jacy wszyscy? Pierwszy raz spotykam się z czymś tak nienormalnym. Może jeszcze jakoś bym przymknęła oko na to, że to byłby stary zeszyt znaleziony gdzieś w jego szpargałach, ale nie, to było coś nowego! Jak on mógł mi to zrobić?! I po co te opisy? Wraca do nich pamięcią? Robi sobie dobrze na myśl o tym, co było kiedyś? Oczywiście te wszystkie pytania mu zadałam, ale nie był w stanie na nic odpowiedzieć. Patrzył na mnie jakby ducha zobaczył - irytuje się kobieta. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mama zaginęła w dżungli z trójką małych dzieci. Po miesiącu dokonano niewiarygodnego odkrycia
2. Wszyscy mieli nadzieję, że się uda. Niestety nie żyje, nowotwór wygrał

Natalia opisała swoją historię w internecie, kobieta nie wie, co ma dalej robić. Czuję się bardzo zraniona przez swojego partnera. 

- To jest moim zdaniem bardzo dziwne, że mój mąż ma spisane wszystkie kobiety, z którymi spał. Mało tego, przy każdej z nich ma krótki opis tego, jakie one były. Jestem zniesmaczona, rozczarowana i zwyczajnie mi przykro, bo nie tak sobie wyobrażałam idealny związek, w którym ważne jest tylko to, co tu i teraz, a nie to, co było kiedyś - wyznała. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polka wróciła z Wuhan. Wyjawiła długo ukrywaną prawdę, nagle zaczęła mówić o chińskiej żywności
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Niepokojące doniesienia o córce Agaty Dudy. Chodzi o jej zdrowie, nie tylko nałóg je niszczy
  4. Dziecko wzięło do ust roślinę, kilka godzin później zmarło. Rodzice ostrzegają, każdy ma ją w domu
  5. Trudno powstrzymać łzy. Śmierć odebrała jej wszystko, Edyta Górniak wyznała bolesną i tragiczną prawdę, o której mało kto wiedział

 


fot. Popularne

źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News