Najwyższy człowiek świata się ożenił. Wszyscy na widok jego żony pękają ze śmiechu

Najwyższy człowiek świata się ożenił. Wszyscy na widok jego żony pękają ze śmiechu Źródło: Spiritual Vigor

Żona tego mężczyzny wywołuje śmiech, gdzie tylko pojawi się ze swoim małżonkiem. Mierzący sporo ponad 2 metry mężczyzna w końcu mógł wyprawić wesele, lecz nadal jest obiektem żartów.

Żona jest jego największym oparciem. Z kobietą swojego życia może dzielić zmartwienia i radości, a ma ich całkiem sporo. Nawet na weselu stali się obiektem niewybrednych żartów, a wszystko przez jego nieprawdopodobny wzrost.

Mężczyzna ma 251 cm wzrostu. Miał spore problemy ze znalezieniem drugiej połówki

Sultan Kosen to najwyższy człowiek na świecie. Urodzony 10 grudnia 1982 w Turcji 36-letni farmer mierzy 251 centymetrów wzrostu. Ma trzech braci i jedną siostrę, którzy są przeciętni. W Sultana jest to efekt akromegalii. Jego dłonie mają 27,5 cm, a stopy aż 36,5 cm; z powodu swoich "wymiarów" szybko wpadł w kompleksy. Ponadprzeciętny wzrost mężczyzny sprawiał, że miał ogromne problemy ze znalezieniem kobiety swojego życia.

Kiedy zależało mu na ustatkowaniu się, nic nie wychodziło z randek i krótkich związków. Każda kobieta nie wyobrażała sobie pokazywać się przy boku tak wysokiego mężczyzny, bo wyglądało to karykaturalnie. Zawiedziony Sultan w końcu pogodził się z tym, że będzie sam, kiedy na jego drodze stanęła Merve Dibo mierząca "zaledwie" 175 cm. Jak na kobietę jest bardzo wysoka, ale przy swoim wzroście nadal sięga Sultanowi do pępka. Poznała go jednak z bardzo wrażliwej strony i ujął ją swoim charakterem i zaradnością. Zakochała się po uszy, z wzajemnością.

Żona nawet na szpilkach sięgała mężowi do pępka. Ta para była prawdziwą weselną atrakcją

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Garnitur Sultana musiał zostać uszyty z ogromnej ilości materiału u naprawdę zdolnego krawca. Nie mógł zaopatrywać się w zwykłych sklepach. Na szczęście panna młoda miała więcej szczęścia i szybko znalazła swoją wymarzoną suknię. Sultan w szaro-czarnym garniturze w końcu mógł pochwalić się mianem męża, a Merve stała się żoną. Małżeństwo było weselną atrakcją - przez ogromny kontrast między wzrostem kobiety i mężczyzny.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż porzucił ją, gdy była w 36. tygodniu ciąży. Otworzyła piekarnik w ich wspólnym domu i zamarła
2. 72-letni Karol Strasburger został właśnie ojcem! Znamy płeć i imię dziecka

Na weselu panna młoda zachwycała falbaniastą i bogato zdobioną suknią, a w pasie dumna zawiązała czerwoną szarfę z wyhaftowanym imieniem swojego męża. Goście byli uradowani ich szczęściem, lecz śmiali się pod nosem, że Merve sięga Sultanowi zaledwie do pępka. Pan młody był wysokości tortu, a żona z trudnością mogła pokroić partie ciasta znajdujące się w połowie całej konstrukcji.

Fot. Spiritual Vigor

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nakradła im z wesela jedzenia. Ale dopiero widząc ile włożyła im do koperty, byli wstrząśnięci
  2. Ich zdrowa, 14-letnia córka nagle zmarła we własnym łóżku. Wyniki jej sekcji zwłok wstrząsnęły nie tylko rodzicami
  3. Wielki przekręt w czasie Eurowizji Junior! Chodzi o głosowanie online, które dało zwycięstwo Viki Gabor
  4. Decyzja sądu ws. Jurka Owsiaka. Kwota i okoliczności powalają
  5. Jak nie zarejestrujesz się do końca roku, to czekają Cię poważne konsekwencje. Większość Polaków nadal tego nie zrobiła

Źródło: Jest pozytywnie

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News