29-latek ma mieszkanie, auto i dobrze zarabia, a mimo to nie może znaleźć sobie żony. Powód doprowadza go do łez, jest bezradny

29-latek ma mieszkanie, auto i dobrze zarabia, a mimo to nie może znaleźć sobie żony. Powód doprowadza go do łez, jest bezradny Źródło: Pixabay / Free-Photos

Żona to największe marzenie Bartka. Ma już mieszkanie, samochód i niezłą pracę, jednak nie umie się z tego cieszyć w samotności. Chciałby znaleźć partnerkę do życia, ale nie udaje mu się z ważnego powodu.

Żona przy boku największe marzenie Bartka. Samotny kawaler próbował już wszystkiego. Ma dobrą pracę, mieszkanie i auto. W jego życiu brakuje tylko partnerki, z którą mógłby się cieszyć codziennością. Próbował już wszystkiego, ale nie może ułożyć sobie życia tak, jak sobie wymarzył. Żadna kobieta nie chce dać mu tego, czego pragnie.

Żona i dzieci to dla Bartka największe marzenie

Bartek jest 29-letnim singlem. Ma poukładane życie zawodowe i stabilność finansową. Chciałby w końcu założyć rodzinę. Ubolewa, że w będąc w jego wieku ojciec i dziadek chłopaka byli już po ślubie oraz mieli dzieci.

 - Mam 29 lat, za kilka miesięcy stuknie mi okrągła 30-tka. Mój ojciec w moim wieku był już żonaty od 6 lat i miał dwoje dzieci. Podobnie dziadek. Wiadomo, że pewnie zdarzały się w ich małżeństwach lepsze lub gorsze momenty, ale są razem do dzisiaj i aż miło na nich popatrzeć. Mnie niestety do tej pory nie udało się założyć własnej rodziny, choć jestem na to gotowy od dawna i gdyby tylko pojawiła się odpowiednia kobieta, nie czekałbym długo z oświadczynami - napisał w liście.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Żona poszukiwana od zaraz, mężczyzna jest zdesperowany

Mężczyzna chciałby poznać kobietę, która tak jak on będzie chciała wziąć ślub i założyć rodzinę. Był w dwóch poważnych związkach, ale żaden z nich nie zakończył się zgodnie z jego marzeniami. Kobiety nie były gotowe na to, co on.

- Wcześniej byłem w dwóch poważnych związkach. Za każdym razem byłem zakochany i przekonany, że związek zakończy się ślubem. Pierwsza z partnerek, Marta, dostała jednak propozycję pracy w Niemczech. Relacja na odległość nie zdałaby egzaminu, więc podjęliśmy decyzję o tym, że każde z nas pójdzie swoją drogą. Karolina z kolei za każdym razem, kiedy wspominałem o dzieciach, robiła mi awanturę. Kochałem ją bardzo, ale podziękowałem. Potrzebuję w swoim życiu partnerki, która ma podobne marzenia do moich - pisze dalej w liście.

Dzisiaj grzeje: 1. Jolanta Kwaśniewska nie wytrzymała. Podczas wywiadu ujawniła całą prawdę, wszystkim opadły szczęki
2. Pedofil w programie TVN?! Pilna akcja policji, jest oświadczenie prokuratury

Bartek jest bardzo przybity. Boli go, że nie może trafić na kobietę gotową na stabilizację. Próbował już wszystkiego, nie ma pomysłów, gdzie znaleźć odpowiednią partnerkę. Bezradność niemal doprowadza go łez.

- Dobija mnie to, że nie mam rodziny. Najgorzej, że naprawdę nie wiem, gdzie szukać odpowiedniej kobiety. W mojej firmie są albo młode stażystki, albo karierowiczki, albo kobiety, które już mają mężów i dzieci. Próbowałem przez aplikację randkową, ale to był za każdym razem niewypał. Chciałbym szczerze zapytać, czy są jeszcze kobiety, które marzą o ślubie i dzieciach? To nie jest ogłoszenie matrymonialne. Podpowiedzcie mi po prostu, gdzie mogę takich szukać - kończy swój list rozżalony mężczyzna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 600 złotych brutto emerytury. Za 11 lat setki tysięcy osób będzie SKAZANYCH na biedę
  2. Justyna Kowalczyk w końcu pokazała partnera. Sportsmenka długo go ukrywała, teraz wiadomo dlaczego
  3. 22-latek zgwałcił zaledwie 13-miesięczną dziewczynkę. Nieoficjalne doniesienia są porażające, ujawniono, do czego wykorzystał papierosy
  4. Ogromne zniżki w Biedronce! Tak niskich cen popularnych produktów nie było od dawna, trzeba się spieszyć
  5. Zjadłeś czekoladę i usiadłeś "za kółkiem"? Możesz dostać srogi mandat, a nawet stracić prawo jazdy

źródło: Papilot

Następny artykuł