Była żona Cejrowskiego wezwana do papieża Franciszka. Dostała zadanie specjalne

Była żona Cejrowskiego wezwana do papieża Franciszka. Dostała zadanie specjalne Źródło: youtube/tvnpl/

Była żona Wojciecha Cejrowskiego, jak sama wyznała, zupełnie się tego nie spodziewała. Nagle wezwano ją do papieża Franciszka, a powód jest naprawdę zaskakujący.

Była żona znanego podróżnika w głównej mierze zasłynęła dzięki swoim książkom motywacyjnym i jak teraz może się przekonać, głośno jest o niej nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Pisarka otrzymała zadanie specjalne i to od samej głowy Kościoła. To ogromne wyróżnienie, którego z pewnością wielu może jej pozazdrościć. 

Była żona Cejrowskiego wezwana do papieża Franciszka 

Jak podaje portal Super Express, Beata Pawlikowska została zaproszona do wzięcia udziału w programie „Masterclass leadership with the Pope”, czyli dołącza do grona liderów społeczności, którzy pod patronatem papieża Franciszka będą nauczać młodych. Zgodnie z planami, już w kwietniu przyszłego roku spotka się z papieżem w Watykanie. Nim jednak do tego dojdzie, pisarka musi wykonać kilka niezwykle istotnych rzeczy. 

- Papież Franciszek ma swoje wartości, którymi się kieruje. I chodzi o to, żeby zebrać taki zestaw najważniejszych wartości i dostarczyć Ojcu Świętemu. (...) Chętnie na takie spotkanie pojadę. Rozwój duchowy jest bardzo ważny. I warto uczyć się od osób o bogatej duchowości - wyznała. 

Jak możemy się dowiedzieć, wszystkie wypowiedzi liderów zostaną spisane w formie księgi i osobiście złożone w ręce papieża.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

To nie pierwsza taka propozycja 

Okazuje się, że była żona Wojciecha Cejrowskiego, pierwszą taką propozycję otrzymała już w zeszłym roku, jednak w tamtym czasie nie mogła z niej skorzystać. Ku jej uciesze, ponowiono ofertę i tym razem, Pawlikowska nie zastanawiała się ani minuty. Przyznaje, że choć jej grafik jest bardzo napięty uznała, że papieżowi Franciszkowi po prostu się nie odmawia, a przynajmniej nie po raz drugi. 

Dzisiaj grzeje: 1. Zgwałcona 13-latka trafiła do szpitala. Kiedy wróciła do domu, czekał na nią list. Wolałaby go nigdy nie dostać

2. Tragedia, wszystko zawalone. Nagle runęła kamienica w centralnej Polsce

- Wtedy nie mogłam, ale gdy ponownie ponad miesiąc temu dostałam zaproszenie, od razu się zgodziłam, choć nie mam za dużo czasu, bo szykuję się do wyjazdu do Ameryki Południowej. Uznałam, że papieżowi się nie odmawia, a sam ten projekt jest ważny - przyznała w rozmowie z dziennikarzem Super Expressu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz meble jeszcze z PRL? Pod żadnym pozorem ich nie wyrzucaj, mogą być warte FORTUNĘ
  2. Zapłakana 6-latka wręczyła mamie liścik od zakonnicy. Gdy kobieta go przeczytała, zrobiło jej się ciemno przed oczami
  3. Przez wiele lat bezskutecznie starali się o dziecko. Dopiero jak poszli do lekarza, zdumiony wyjawił im, co robią źle
  4. Mąż domagał się zbliżenia od Justyny, która dopiero co urodziła. Odmówiła mu i usłyszała tak bezczelne słowa, że się go brzydzi
  5. Szczeniak urodził się z dwoma jamami ustnymi. Weterynarze oniemieli, jak zobaczyli, gdzie znajduje się druga

Źródło: super express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News