Ostatni prezent Woźniaka-Staraka dla żony był wyjątkowy. Wydał 16 milionów

Ostatni prezent Woźniaka-Staraka dla żony był wyjątkowy. Wydał 16 milionów Źródło: instagram/agnieszka_wozniak_starak/

Żona Piotra Woźniaka-Staraka była dla niego całym światem, dlatego nic dziwnego, że chętnie obsypywał ją podarunkami. Nie trudno się domyślić, że z uwagi na jego majątek, nie były to "drobnostki" za kilka złotych. Ostatni prezent był naprawdę wyjątkowy.

Jako żona milionera nie musiała martwić się o niezbędne fundusze. Co więcej, dzięki fortunie mogli pozwolić sobie na naprawdę dogodne życie w luksusie, pełne kosztownych wyjazdów i zachcianek, które mogli spełniać w każdej chwili. Zapewne ukochanemu dziennikarki niełatwo było ją zaskoczyć jakimkolwiek prezentem z uwagi na to, że na co dzień mogli pozwolić sobie na dosłownie wszystko. Mimo to regularnie ofiarował jej różne podarunki, a ostatni z pewnością należał do tych najlepszych. 

Żona Staraka miała życie jak w bajce. Jego ostatni prezent dla niej był wyjątkowy 

Piotr Woźniak-Starak, choć już od dwóch lat był mężem Agnieszki Woźniak-Starak, nieustannie zabiegał o jej względy. Na każdym kroku wyrażał swoją miłość do niej, co z łatwością mogliśmy zauważyć nawet, gdy pojawiali się na ściankach. Producent filmowy tak samo dbał o nią czy to w zaciszu domowym czy w blasku fleszy. 

Takiego życia zapewne niejedna kobieta by jej pozazdrościła, a już z pewnością pozazdrościłaby prezentów, jakie dostawała. Trudno jest zliczyć ile ich było oraz jaka jest ich wartość, jednak z całą pewnością wszystkie razem wzięte nie kosztowały tyle, co ostatni, który Starak podarował żonie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jak podają media, para uwielbiała spędzać czas w Nowym Jorku, a dziennikarka była wprost zakochana w każdym jego zakątku. Oboje chcieli przebywać tam tak często, jak tylko było to możliwe, dlatego Piotr postanowił im to ułatwić i podarował ukochanej coś nieprawdopodobnego. Ponoć zakupił apartament dokładnie w centrum miasta, który kosztował go aż 4 miliony dolarów, czyli około 16 milionów złotych. 

Dzisiaj grzeje: 1. Bardzo smutne wiadomości. Nie żyje legendarny dziennikarz TVP, stworzył kilkaset programów telewizyjnych
2. Emerytura pomostowa z nowymi limitami. Zmiany już we wrześniu

Małżonkowie nie chcieli jednak zbytnio chwalić się majątkiem Piotra, dlatego celebrytka nie afiszowała się ze wszystkimi podarunkami, jakie otrzymała od męża. Z całą pewnością, gdyby otwarcie zaczęła chwalić się apartamentem w Nowym Jorku za kilkanaście milionów, w świecie show-biznesu mogłaby wybuchnąć niezła afera.  

  1. Agnieszka Woźniak-Starak wzruszająco o swoim mężu. Jej słowa łamią serca, dziś obchodziliby 3. rocznicę ślubu
  2. Dziennikarz TVN wylądował w SZPITALU. Przeszedł ciężką operację, jest podłączony do aparatury
  3. Nie było szans żeby uratować młodą parę. Kilka minut po ślubie na oczach mamy pana młodego doszło do tragedii
  4. Piotr Starak miał też nieznane szerzej rodzeństwo. To Karolina i Marcin, głęboko poruszeni po śmierci brata
  5. Świetne wieści dla fanów programu Roberta Janowskiego. Przy okazji muzyk ujawnił zatrważające kulisy programu "Jaka to melodia"

Źródło: wp

Następny artykuł