Po ostatniej operacji Paweł Królikowski wypowiedział słowa, które jego małżonka zapamięta na zawsze. Trzymamy kciuki

Po ostatniej operacji Paweł Królikowski wypowiedział słowa, które jego małżonka zapamięta na zawsze. Trzymamy kciuki Źródło: YouTube / JastrzabPost

Żona Pawła Królikowskiego bardzo go wspiera w walce o zdrowie. Po poprzedniej operacji usłyszała od aktora słowa, które zapamięta na zawsze. Mężczyzna znów zmaga się w poważnymi kłopotami.

Żona aktora bardzo mocno wspiera go w walce o zdrowie. Niedawno Paweł Królikowski znów trafił do szpitala, mężczyzna nie spędzi świąt w domu. Problemy zdrowotne ma już od dłuższego czasu. Po operacji, jaką przeszedł kilka miesięcy temu, jego żona usłyszała słowa, które zapamięta do końca życia.

Żona Pawła Królikowskiego jest dla niego wielkim wsparciem

Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest bardzo zmartwiona stanem zdrowia swojego męża. Paweł Królikowski ponownie trafił do szpitala tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Jego problemy zdrowotne sięgają 2015 roku. To wtedy aktor otarł się o śmierć z powodu tętniaka mózgu. Przeszedł wtedy serię zabiegów, a jego stan znacznie się poprawił.

Fani ponownie zadrżeli o artystę, kiedy kilka miesięcy temu nie pojawił się na finale programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w którym jest jurorem. Po jakimś czasie mężczyzna wytłumaczył widzom swoją nagłą nieobecność. Wypowiedział wtedy wzruszające słowa o swojej żonie, które kobieta zapamięta na całe życie.

- Na początku maja nie przyjechałem do was na spotkanie. Okazało się, że moje zdrowie nie było OK. Musiałem więc coś z tym zrobić, spotkałem ludzi w szpitalu Bródnowskim, w szpitalu koło Zgierza i tam mi uratowali życie, uratowała mi życie moja żona i uratował mi życie mój profesor Ząbek i okazało się, że mogę żyć, że mogę się z wami spotykać - wyznał Paweł Królikowski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktor wyznał, że żona uratowała mu życie

Od tamtego czasu aktor przechodził intensywną rehabilitację. O jego kondycji informowała Małgorzata Ostrowska-Królikowska w rozmowie z dziennikarzami portalu "Plejada".

- Nie zrezygnował ze wszystkiego. Z niego jest wojownik, więc pracuje, bo jego to nakręca, dobrze mu to robi. Jakoś funkcjonuje dzięki temu i ma dobrą kondycję psychiczną - powiedziała aktorka.

Dzisiaj grzeje: 1.Nie żyje legenda muzyki. Każdy zna jej piosenki, zmarła nagle

2. Dramat na bożonarodzeniowej mszy. 21 osób w ciężkim stanie trafiło do szpitala

Niestety, niedawno mężczyzna znów trafił do szpitala, a media poinformowały, że jego stan jest poważny. Królikowski spędzi święta pod opieka lekarzy. Wszyscy trzymamy kciuki za jego szybki powrót do zdrowia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Smutne święta Jarosława Kaczyńskiego. Jak będą wyglądać w tym roku?
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Świąteczne wiadomości o Marcie Kaczyńskiej podburzyły wielu Polaków. Zwrócili uwagę na jeden, bardzo ważny szczegół
  4. Najsmutniejsze święta w rodzinie Królikowskich. Żona aktora nie przestaje walczyć, ostatnie pół roku było dla niej koszmarem
  5. Świąteczna tragedia. Mama patrzyła, jak umierają jej małe dzieci i mąż

źródło: Plejada

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News