Żona miała poważny problem z mężem, ich związek wisiał na włosku. Wpadła na pomysł, który wzrusza do łez

Żona miała poważny problem z mężem, ich związek wisiał na włosku. Wpadła na pomysł, który wzrusza do łez Źródło: Unsplash/Mike Lloyd

Żona nie rozumiała, dlaczego mąż zachowuje się wobec niej w tak przykry sposób. Chciała to zmienić, bowiem przez zachowanie mężczyzny ich relacja pogarszała się z każdym miesiącem. Dzisiaj są szczęśliwym małżeństwem. Jak tego dokonali? Wszystko zawdzięczają jednemu, genialnemu pomysłowi.

Żona postanowiła za wszelką cenę uratować swoje małżeństwo, choć miała już szczerze dość własnego męża. Uczucia podpowiadały jej, że najlepszym wyjściem będzie rozwód, jednak postanowiła zaufać swojemu rozsądkowi. W końcu przeżyła z tym człowiekiem wiele szczęśliwych lat. Pewnego dnia kobieta wpadła na genialny sposób, dzięki któremu uratowała tę miłość.

Żona naprawiła swoje małżeństwo w zaledwie kilka tygodni. Jak?

O swoim pomyśle Amerykanka poinformowała użytkowników sieci za pomocą mediów społecznościowych. Jej historia wzrusza i zarazem dodaje nadziei tysiącom związków, w których także nie dzieje się zbyt dobrze.

Amerykanka wyznała, że jej relacja z mężem jest dla niej wysoce niesatysfakcjonująca. Przeanalizowała problem bardzo dogłębnie i szybko zrozumiała, że czuje się przez męża niekochana. Postanowiła z nim o tym porozmawiać. Mąż wyznał jej, że kocha ją, ale nie potrafi tego wyrazić. Amerykanka była przekonana, że problem polega na braku pewności siebie u męża, który wstydzi się mówić otwarcie o swoich uczuciach. Choć stawiała mu ultimatum i próbowała zmusić go do tego, aby mówił jej "kocham cię", nie przynosiło to żadnych rezultatów. Kobieta postanowiła więc, że musi znaleźć jakieś skuteczne rozwiązanie problemu.

Po kilku tygodniach wpadła na pomysł, co mogłoby zadziałać. Pełna optymizmu powiedziała o tym swojemu mężowi. Wyznała mu, że chciałaby, aby zawsze, gdy chce jej powiedzieć, że ją kocha, puknął ją trzy razy w ramię lub w inną część ciała. Trzykrotne puknięcie oznacza "kocham cię".

Dzisiaj grzeje: 1. Na chwilę przed tragedią w łodzi Staraka oprócz tajemniczej Ewy był ktoś jeszcze. Na jaw wychodzą nowe fakty
2. Renta dożywotnia wytrychem oszustów. Zabiorą i zostawią z niczym

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż przystał na propozycję i zgodził się, że tak właśnie zrobi. Od teraz rano, wieczorem, a także wielokrotnie w ciągu dnia, gdy znajduje się w pobliżu żony, ale nie potrafił się przełamać, aby powiedzieć jej, że ją kocha, podchodził do niej i trzykrotnie puka ją w ramię. Kobieta odwzajemnia ten gest i także szturcha swojego męża. To ich unikatowy sposób, który doskonale się sprawdza i skutecznie pomógł na nowo rozpalić w nich uczucie. 

Najlepsze newsy dnia:

    1. Piotr Woźniak-Starak najpiękniej opowiadał o miłości do żony. Jego słowa w obliczu tragedii rozrywają serce dwa razy mocniej
    2. Znaki zodiaku o NAJBARDZIEJ ognistym temperamencie. Oni mają diabełka za skórą
    3. Piotr zanurkował w jeziorze. Wyjął z wody niezwykłą rzecz, skrywała się na dnie wiele lat
    4. „I nie opuszczę cię aż do śmierci” w ich przypadku potrwało kilka minut. Tragiczna śmierć młodej pary
    5. Żona miała poważny problem z mężem, ich związek wisiał na włosku. Wpadła na pomysł, który wzrusza do łez

Źródło: Bored Panda

Następny artykuł