Żona dowiedziała się, że mąż ma młodszą kochankę. Zemściła się na nim w mistrzowski sposób, płaczemy ze śmiechu

Żona dowiedziała się, że mąż ma młodszą kochankę. Zemściła się na nim w mistrzowski sposób, płaczemy ze śmiechu Źródło: unsplash Scott Webb

Żona zemściła się na swoim niewiernym mężu. Zrobiła to w bardzo pomysłowy sposób. Na pewno nigdy tego nie zapomni. Mężczyzna zagrał na uczuciach niewłaściwej kobiety.

Kiedy żona dowiedziała się o zdradzie męża jej świat się zawalił. Postanowiła zemścić się w nietypowy sposób. Mężczyzna na długo zapamięta tę nauczkę. Co zrobiła urażona kobieta?

Żona nie mogła puścić mu tego płazem 

Zemsta pojawiła się w głowie żony nie bez powodu. Mężczyzna zostawił ją po 37 latach małżeństwa. To był ogromny cios. Zostawił ją dla młodszej kochanki. Jednak najbardziej zabolało ją to co niewierny mąż zrobił później.

Mąż postanowił pozostawić swoją żonę bez dachu nad głową. Dom, w którym wcześniej mieszkali marzył się jego młodej kochance. Po rozwodzie dzięki skorzystaniu z drogich usług prawników, wygrał w sądzie prawo do posiadania domu. Była żona dostała zaledwie trzy dni na wyprowadzkę. Urażona kobieta nie mogła tak tego zostawić. Zemsta, którą zaplanowała była niezwykle pomysłowa.

Pierwszego dnia przygotowała wszystkie swoje rzeczy do opuszczenia domu. następnego dnia przyjechała ekipa przeprowadzkowa i wywiozła pudla z jej dobytkiem. Ostatniego dnia chciała pożegnać się z miejscem, w którym spędziła wiele lat swojego życia. Zostawiła wtedy byłemu mężowi pewną ukrytą niespodziankę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nietypowa zemsta na byłym mężu

Kiedy jego była żona wyprowadziła się z domu, mężczyzna cały w skowronkach układał swoje nowe życie z młodszą kobietą. Jednak ta sielanka wkrótce została przerwana. W domu pojawił się bardzo nieprzyjemny zapach. Para posprzątała dokładnie cały dom. Wyczyścili dosłownie wszystko. Jednak okropny zapach nadal nie opuścił ich domu. Zgłosili się po pomoc do fachowców specjalizujących się w dezynfekcji i dezynsekcji. Nie przyniosło to jednak żadnej poprawy.

Nieprzyjemny zapach robił się coraz bardziej intensywny. Doprowadziło to do tego, że znajomi pary przestali odwiedzać ich w domu. W związku z tym zapadła decyzja o sprzedaży domu. Nieszczęśliwie dla mieszkańców cuchnącego domu wieść o ich problemie nie ominęła pośredników  sprzedaży nieruchomości. Para musiała obniżyć jego wartość o 50%. Ta obniżka nie zachęciła nikogo do zakupu domu. Nie mogąc znieść zapachu mężczyzna i jego kochanka, postanowili wziąć kredyt na nowy dom.

Po jakimś czasie była żona zadzwoniła do mężczyzny, pytając o to, co u niego słychać. Ten opowiedział jej o śmierdzącym problemie. Kobieta stwierdziła, że chętnie znów by się tam wprowadziła. Były mąż zaproponował jej odkupienie domu za jedną dziesiątą wartości. Ta na to przystała. Mężczyzna nie wiedział jednak, że to ona odpowiadała za ten zapach. 

Dzisiaj grzeje: 1. Doda powinna zostawić podobne sceny w sypialni? W sieci pojawiło się zdjęcie tylko dla dorosłych
2. Ewa Farna jest w ciąży?! Pokazała zdjęcie z brzuszkiem "Jestem ogromnie szczęśliwym człowiekiem"

Cały plan wcieliła w życie zanim się wyprowadziła. Kiedy ostatniego dnia była żona zjadła posiłek, jego części pod postacią krewetek zaszyła w zasłonach. To one powodowały nieznośny fetor. Zemsta sprawiła, że kobieta odzyskała swój dawny dom, a niewierny mąż został ukarany w niezwykle pomysłowy sposób.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Babciny sposób na przeziębienie. Pomaga też oczyścić naczynia krwionośne
  2. Młodzieżowa reprezentacja Polski ma nowego trenera. Dla pracy z kadrą rozwiązał umowę z klubem
  3. Alarm 2. stopnia, jest zagrożenie powodziowe. Pierwsze uderzenie na północy Polski
  4. Magda Gessler nie mogła uwierzyć swoim oczom. Nagranie pokazało okropną prawdę, tylko dla osób o mocnych nerwach
  5. Karygodny błąd lekarzy podczas porodu, na zawsze zniszczyli zdrowie dziecka. Teraz będą płacić gigantyczne odszkodowanie
  6. Bajecznie prosty sposób na gotowanie ziemniaków 4 razy szybciej. Ugotujesz nawet w 5 minut

Źródło: Newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News