Kamil Stoch przekazał piękną nowinę. Serdecznie gratulujemy jego małżonce
instagram.com/kamilstochofficial/
Klaudia Bochenek - 25 Stycznia 2020

Kamil Stoch przekazał piękną nowinę. Serdecznie gratulujemy jego małżonce

Żona Kamila Stocha uchodzi za piękną i skromną kobietę. Kiedy polski skoczek publikuje zdjęcia z żoną, to głównie dlatego, aby się czymś pochwalić - tak było i tym razem, niesamowita nowina.

Żona Kamila Stocha sprawiła, że oczy wszystkich skierowały się właśnie na nią. Nadal jednak emanuje skromnością, nie przewidywała, że wywoła aż taki rozgłos.

Żona Kamila Stocha spełniła jedno ze swoich największych marzeń

Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch uchodzą za idealne małżeństwo. Fani cenią ich za życiowe ambicje, a przede wszystkim za skromność. Nie obnoszą się swoją prywatnością w mediach społecznościowych, dlatego nic dziwnego, że każda wzmianka o ich życiu jest szeroko komentowana. Tym razem to Kamil Stoch przekazał piękną nowinę, jego żona ma ogromny talent.

Tadeusz Rydzyk przesadziłRydzykowi puściły nerwy, nie przebierał w słowach. Wściekły krzyczał nawet o gwałceniu krówCzytaj dalej

Mało kto wie, że Ewa Bilan-Stoch jest nie tylko z wykształcenia pedagogiem. Zajmuje się prowadzeniem marki modowej Kamiland oraz agencji menadżerskiej Eve-nement Ski Jumping Team. Jednak tak naprawdę to fotografia jest całą jej miłością. Jej poświęca czas, uwielbia realizować swoje pomysły i obrabiać zdjęcia. Kamil Stoch pochwalił się poważnym wernisażem swojej żony. Kobieta mocno się w to zaangażowała, a efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania zaproszonych gości.

Gratulacje nie ustają

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Test na charakter, stopyWygląd Twoich stóp zdradza wszystko. Trzeci typ posiada tylko 10% ludzi, niezwykłe cechyCzytaj dalej

Ewa Bilan-Stoch wpadła na pomysł, aby namówić 30 znanych skoczków do pokazania swoich najważniejszych medali. Sfotografowała je tak, aby przypominały bukiet trzymany w dłoni. Tym sposobem w niezwykły i przyciągający sposób pokazała 57 medali igrzysk olimpijskich i 192 z mistrzostw świata znanych sportowców. Podczas wydarzenia chętnie pozowali do zdjęć, przyjmowali gratulacje, a Ewa Bilan-Stoch dzieliła się nawet swoją wiedzą. Wystawę, którą można obejrzeć w Zakopanem nazwała "Perpetui flores".

Dzisiaj grzeje: 1. Dawid Kubacki zdradził przykrą informację. Mało kto zdaje sobie z niej sprawę
2. Smutne doniesienia o Piotrze Żyle. Media dotarły do nieznanych faktów, był na skraju

- Żeby skoki w weekend były tak niesamowite jak wystawa Ewy - życzyli internauci.

- Przepiękna wystawa! - gratulowali kolejni.

- Byłam - zdjęcia są piękne, a sam pomysł, a zwłaszcza to, dlaczego Ewa na niego wpadła - wzruszające! - napisała fanka pary, która osobiście stawiła się na wernisażu.

Fot. instagram.com/kamilstochofficial/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agnieszka Radwańska zrobiła piorunujące wrażenie na gali Mistrzów Sportu. Zdjęcie jej kreacji podbija internet
  2. Piotr Żyła pochwalił się umiejętnościami gry na gitarze. Bezcenna reakcja Horngachera
  3. Wygląda jakby miała kilkanaście lat, a ma prawie 50. Zdradziła swój sekret na wieczną młodość
  4. Kupujesz mięso w podobnych tackach? Mało kto wie, ale mogą być silnie trujące
  5. Zabija rocznie więcej osób niż nowotwór. Lekarze biją na alarm, groźnej choroby prawie nie uda się uniknąć

Córka chciała pokazać umierającej mamie nienarodzonego wnukaZa wszelką cenę chciała pokazać umierającej mamie nienarodzonego wnuka. Wymyśliła niebywały sposób, aby się udałoCzytaj dalej

Źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News