Przemysław Babiarz przeszedł w swoim życiu przez dramat. Odeszła od niego żona

Przemysław Babiarz przeszedł w swoim życiu przez dramat. Odeszła od niego żona Źródło: youtube.com/tvp vod

Pierwsza żona Przemysława Babiarza zostawiła go dość niespodziewanie. Dziennikarz sportowy telewizji publicznej jeszcze przez zaczęciem pracy w telewizji zmierzył się z ogromnym dramatem. Okazało się jednak, że los chciał, aby postawił wszystko na jedną kartę.

Żona Przemysława Babiarza - Marzena, nie jest pierwszą osobą, która chciała stworzyć z dziennikarzem sportowym dłuższy związek. Okazuje się, że pracownik TVP był już żonaty, ale na drodze jego szczęścia stanęły nieoczekiwane koleje losu. To dramatyczne zdarzenie sprawiło jednak, że prezenter wiadomości sportowych zaznał dużego szczęścia w swoim życiu.

Żona zostawiła Babiarza na samym początku związku. Wielki dramat reportera

Kiedy Babiarz był żonaty po raz pierwszy, jeszcze daleko mu było od pracy w telewizji. Sam skończył wydział aktorski Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej i w latach 1989–1992 był aktorem Teatru Wybrzeże w Gdańsku. Wtedy też zakochał się poważnie po raz pierwszy i zdecydował się na zawarcie małżeństwa, które nie trwało jednak długo. Pierwsza ukochana dziennikarza okazała się bardzo niestała w uczuciach i szybko chciała rozwodu z przyszłym gwiazdorem telewizji.

- To nie był mój wybór - wyjaśnia Przemysław Babiarz.

Wtedy celebryta przeszedł przez prawdziwe załamanie nerwowe i zmuszony był postawić wszystko na jedną kartę. W 1992 roku zakończył pracę z teatrem i jak się okazało, była to najlepsza decyzja w jego życiu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Z drugą żoną jest już od lat

Wydawać by się mogło, że złamane serce dziennikarza będzie go męczyć przez długi czas. Na szczęście Babiarz postanowił zerwać z przeszłością, przeprowadził się do Warszawy i uzyskał prestiżową pracę w TVP w trakcie igrzysk olimpijskich w Barcelonie. Rok później poznał drugą żonę, z którą są nierozłączną parą już od wielu lat.

Dzisiaj grzeje: 1. Matka jechała pociągiem z chorym synkiem. Nagle podszedł do niej mężczyzna i położył jej na kolanach kartkę
2.Już nie ma wątpliwości. W nocy zapadła decyzja w sprawie Pawła Królikowskiego, ogromnie współczujemy rodzinie

 Małżonkowie mogą mieć różne charaktery i zainteresowania, ale jeśli jest między nimi porozumienie, to wszystko da się pogodzić. Z Marzenką nie tylko bardzo się kochamy, ale mamy ten sam system wartości - zdradził dziennikarz TVP.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kompot z suszu powinniśmy pić również w inne dni w roku. Tradycyjny napój pełen zdrowych składników
  2. Nie żyje znakomity polski dziennikarz sportowy. Pracował przez niemal 30 lat
  3. Tragiczne wydarzenia w życiu Kipiel-Sztuki. Halinka z "Kiepskich" trzykrotnie przeżyła koszmar
  4. Kultowy polski reżyser zmarł w Wigilię w wieku 61-lat. Choroba, z którą przegrał, może dotknąć każdego mężczyznę
  5. Bohdan Smoleń nie żyje już od 3 lat. Mało kto wie, jak bolesne słowa wypowiedział nad jego trumną Zenon Laskowik

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News