Powiedziała mężowi, co chce robić w wigilię. Natychmiast doszło do wielkiej awantury

Powiedziała mężowi, co chce robić w wigilię. Natychmiast doszło do wielkiej awantury Źródło: Pixabay / StockSnap

Żona wyznała mężowi, co naprawdę pragnie rozbić w wigilię. Doszło do ogromnej awantury, mężczyzna nie może zrozumieć, dlaczego partnerka zachowuje się w ten sposób.

Żona jest zupełnie załamała reakcją swojego męża. Wyznała partnerowi, w jaki sposób pragnie spędzić wigilię, natychmiast doszło do awantury. Mężczyzna nie może zrozumieć, dlaczego kobieta nie chce obchodzić świąt tak, jak do tej pory. Katarzyna nie wie już, co ma robić, nie trafiają do niego żadne argumenty.

Żona miała pomysł na wigilię, jej mąż zupełnie jej nie rozumie

Katarzyna prowadzi wojnę z mężem już kilka dni. Kiedy wyznała partnerowi, że pragnie spędzić wigilię tylko z nim i dziećmi, doszło do awantury. Mężczyzna nie wyobraża sobie świąt bez swojej rodziny.

– Tłumaczę, że teraz my jesteśmy rodziną, a święta to nasz wspólny czas. On nie potrafi się odciąć – wyznała Katarzyna w rozmowie z "WP".

Kobieta nie przepada za swoją teściową, dlatego marzy jej się świąteczny czas we własnym domu. Niestety, jej mąż jest innego zdania.

– To taka kobieta, która musi mieć synów przy sobie. Już kiedyś prawie doprowadziła do naszego rozwodu, więc to raczej nic dziwnego, że nie chcę jej oglądać, szczególnie w święta – tłumaczy rozżalona kobieta.

Żona nie ma ochoty na świąteczną wizytę u teściowej, chciałaby zostać w domu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niechęć do odwiedzin u matki męża to nie jedyny powód, dla którego Katarzyna wolałaby zostać w domu. Na co dzień nie ma za wiele czasu dla dzieci i męża, bo dużo pracuje. Chciałaby spokojnie spędzić z nimi czas w domu i nacieszyć się ich towarzystwem.

Dzisiaj grzeje: 1. Matka jechała pociągiem z chorym synkiem. Nagle podszedł do niej mężczyzna i położył jej na kolanach kartkę
2.
Smutne wieści ze szpitala ws. Pawła Królikowskiego. Jego syn ujawnił, nadchodzące święta będą bolesne dla rodziny

Awantura trwa, a kobieta już nie wie, co ma zrobić. Do męża nie trafiają żadne argumenty. Choć Katarzyna jest przekonana, że partner w końcu ulegnie jej namowom, ma już dość ciągłej przepychanki. Nie tak wyobrażała sobie świąteczny odpoczynek.

– Ja wiem, że on nie chce się kłócić i w końcu da za wygraną, jednak to, ile nerwów już na to straciłam, jest poniżej krytyki. Teściowa nadal dzwoni i dopytuje, czy się zjawimy. Próbuje przekupić nasze dzieci prezentami. Mnie mówi, że powinno mi być to na rękę, bo przecież się nie narobię, ale to nie o to chodzi – kończy swoją historię.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Smutne święta Jarosława Kaczyńskiego. Jak będą wyglądać w tym roku?
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Jest coraz gorzej? Żona Królikowskiego w rozpaczy, nowe smutne informacje ze szpitala
  4. Córka Wodeckiego po latach ujawniła prawdę. W ich domu działy się bardzo przykre rzeczy
  5. 2-letni syn zabił swoją mamę. Kobieta umierała na oczach chłopca

źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News