Przeglądał okolicę w Google Maps. Zobaczył, co wyprawia jego żona, i go sparaliżowało, natychmiast się rozwiedli

Przeglądał okolicę w Google Maps. Zobaczył, co wyprawia jego żona, i go sparaliżowało, natychmiast się rozwiedli Źródło: google street view

Żona nie spodziewała się, że jej mąż może odkryć jej wielką tajemnicę za pomocą Google Maps. Kiedy mężczyzna zobaczył, jak zachowuje się jego żona, nie mógł wydusić z siebie ani słowa. Postanowił natychmiast zerwać z kobietą i złożył pozew o rozwód.

Żona nie miała pojęcia, że jej perfidne kłamstwo wyjdzie na jaw właśnie w taki sposób. Chociaż może się to wydawać niewiarygodne, to właśnie Google Maps udowodniło mężowi kobiety, że związał się z nieodpowiednią osobą. Niewinne przeglądanie trasy zakończyło się rozwodem pary. 

Żona kłamała przez 5 lat

Ohydne kłamstwo kobiety wyszło na jaw dopiero po 5 latach. gdyby nie to, mąż najprawdopodobniej nie wiedziałby o niczym do tej pory, gdyż jego żona nie miała zamiaru informować go o swoich nieuczciwych poczynaniach. Zdjęcie z Google Street View doprowadziło mężczyznę do rozpaczy. W życiu nie przypuszczałby, że jego ukochana może zrobić coś tak okrutnego. 

Kobieta nie była sama

Niestety, na znalezionym w internecie zdjęciu żona mężczyzny nie była sama. Mąż długo nie mógł uwierzyć, że jego partnerka 5 lat temu zabawiała się na przydrożnej ławce z obcym mężczyzną. Choć twarze kochanków były zamazane, to jednak zdradzony partner był przekonany, że właśnie zobaczył swoją ukochaną z nieznajomym. Jego przypuszczenia szybko się potwierdziły. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy powiedział żonie, co właśnie zobaczył w internecie, kobieta przestała ukrywać swoje kłamstwo i przyznała się do zdrady, która ciągnie się już od 5 lat. Gdy mężczyzna to usłyszał, natychmiast zażądał rozwodu. Był wściekły i rozgoryczony, bo gdyby nie jego przypadkowe odkrycie w sieci, zapewne do końca życia żyłby pod jednym dachem z podłą i zakłamaną kobietą. 

Dzisiaj grzeje: 1. Zmarła samotna i zapomniana. Była uwielbianą pogodynką TVP
2. Bardzo niepokojące doniesienia po upadku Piotra Żyły. Kibice zadrżeli gdy zobaczyli jego twarz (zdjęcie)

Kłamstwo zawsze ma krótkie nogi i prędzej czy później prawda wyjdzie na światło dzienne. Miejmy nadzieję, że mężczyzna uporał się już ze zdradą partnerki i obecnie wiedzie szczęśliwe życie. Niewierna żona musiała być naprawdę zdziwiona, kiedy dowiedziała się, w jaki sposób mąż dowiedział się zdradzie. W sądzie nie miała żadnych szans, zdjęcia bowiem idealnie pokazywały, co wyprawiała na ławce ze swoim kochankiem. 

uploaded

uploaded

źródło: Google Maps

Najlepsze newsy dnia:

  1. Afera na wizji "Mam talent". Uczestnik upokorzył Chylińską, zemściła się skandalicznie, aż się w nim zagotowało
  2. Po porodzie była pewna, że podmienili jej dziecko w szpitalu. 30 lat później odkryła straszne fakty
  3. Mąż wrócił wcześniej, zobaczył żonę w łóżku, spojrzał kto śpi obok i skamieniał. Widok, którego nie przewidział
  4. Odkopano niezwykłe zdjęcie Rydzyka z młodości, nie wygląda jak ksiądz. Tajemnicza historia redemptorysty
  5. Biedronka z MIAŻDZĄCYMI promocjami na Black Friday. Sieć przebiła konkurencję

źródło: Webniusy

Następny artykuł