Żona nie zareagowała na komplement męża, zdjęcie jej twarzy przeraża. Ma złamaną czaszkę, wylew w oku, wybite zęby i mnóstwo siniaków

Żona nie zareagowała na komplement męża, zdjęcie jej twarzy przeraża. Ma złamaną czaszkę, wylew w oku, wybite zęby i mnóstwo siniaków Źródło: .

Żona nie spodziewała się, że brak reakcji na komplement może doprowadzić do takiej tragedii. Skończyła w szpitalu z bardzo poważnymi obrażeniami. Teraz opowiada swoją historię ku przestrodze.

Żona miała słabość do swojego partnera. Być może gdyby nie jej dobre serce, nie przeżyłaby takiej tragedii. Przekonała się na własnej skórze, że już dawno powinna go rzucić.

Żona stała się ofiarą przemocy domowej

38-latka z Argentyny niedawno przeżyła najgorszy koszmar w swoim życiu. Wszystko zaczęło się w 2009 roku, kiedy poznała Rodrigo Eduardo Picolini, pracownika linii lotniczych. Paola Mascamburni szybko się w nim zakochała, z wzajemnością - krótko potem zaczęli planować wspólną przyszłość. Wydawałoby się, że wszystko toczy się w dobrym kierunku. Wzięli ślub, a Paola szybko chciała zostać mamą.

Kiedy Paola zaszła w ciążę, mąż nie był już taki czuły i troskliwy jak na początku związku. Stał się agresywny i nerwowy. Potem było już tylko gorzej. Kiedy Paola była w 6. miesiącu ciąży została dotkliwie pobita - została rzucona na ziemię i uderzona pięścią w twarz. Paola postanowiła zakończyć ten bolesny związek i wyprowadziła się. Nie widziała swojego partnera aż do dnia porodu.

Rozstawali się i wracali do siebie. Któregoś razu gorzko tego pożałowała

Kiedy żona zobaczyła Rodrigo w drzwiach swojej szpitalnej sali, początkowo się ucieszyła, że świeżo upieczony tata chciał powitać dziecko na świecie. Chwilę później mężczyzna zaczął rzucać wszystkimi przedmiotami, jakie tylko wpadły mu w ręce i musiał zostać wyprowadzony przez ochronę. Tego było za wiele, niedługo po narodzinach dziecka poznała innego mężczyznę, który stał się tatą i partnerem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mały Valentino poznał swojego biologicznego tatę, który zaczął często spędzać z nim czas. Paola uwierzyła, że Rodrigo się zmienił i postanowiła rzucić dotychczasowego partnera, a odbudować małżeństwo z pracownikiem linii lotniczych. Pewnego dnia synek kobiety wrócił do domu i powiedział, że tata go pobił. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wyszło na jaw, co dziś robi Pola Raksa. To się nie mieści w głowie
2. Polsat przekazał pilne wiadomości od IMGW. Wydano ostrzeżenia pogodowe dla 5 województw

Znów zerwali ze sobą kontakt. Pewnego dnia Paola dowiedziała się, że Rodrigo miał wypadek - zadzwonił do niej skruszony i obiecywał, że wszystko sobie przemyślał. Wrócili do siebie, a kiedy pewnego dnia mężczyzna wrócił do domu i powiedział Paoli komplement, ta nie zareagowała, bo była zajęta czymś innym. Wpadł w szał: katował ją 2 godziny, cudem uciekła z mieszkania pod nieuwagę partnera. Miała złamaną czaszkę, wylew w oku, poważny uraz nosa, mnóstwo siniaków i wybite zęby. Rodrigo został oczywiście zatrzymany. Kobieta ogromnie żałowała, że dała mu po raz kolejny szansę.

Fot. Facebook

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zbiorowo gwałcili kobietę i wszystko nagrywali. Ale najgorsze zrobili na sam koniec
  2. Mąż oskarżył ją o tak okrutne rzeczy, że zabierze się za nią prokuratura. Wstrząsające doniesienia o gwieździe "Na Wspólnej", Sylwii Gliwie
  3. Drugiego dnia po śmierci żony otworzył jej szafę. Dotarło do niego co znalazł i nie mógł przestać płakać
  4. Jarosław Kaczyński nie wiedział, że jest filmowany. Kontrowersyjne nagranie z Sejmu
  5. Waloryzacja emerytur 2020. OGROMNE podwyżki, znamy już datę

Źródło: Jest Pozytywnie

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News