Taką opinię wśród sąsiadów miał Woźniak-Starak. Nie ukrywają, że lubił się zabawić

Taką opinię wśród sąsiadów miał Woźniak-Starak. Nie ukrywają, że lubił się zabawić Źródło: Fot. Instagram/Piotr Woźniak-Starak

Żona Piotra Woźniaka-Staraka, przeżywa teraz żałobę po stracie swojego męża. Wspominają go również osoby znane ze świata celebrytów, ale także zwykli mieszkańcy, którzy byli sąsiadami milionera. Okazuje się, że 39-latek lubił się dobrze zabawić.

Żona zmarłego 39-latka, Agnieszka Szulim, odcięła się od mediów i nie skomentowała śmierci swojego męża. Zdecydowała się przeżywać żałobę z dala od wszędobylskich dziennikarzy, jednak wiele jego bliskich współpracowników i znajomych wydało oświadczenia, aby uhonorować swojego przyjaciela. O opinię o 39-latku zapytano także jego sąsiadów.

Sąsiedzi i pobliscy mieszkańcy mieli dobrą opinię i Piotrze Woźniaku-Staraku. "człowiek z klasą"

Okazało się, że Piotr Woźniak-Starak lubił się dobrze zabawić i często imprezował. Widać to zresztą po jego Instagramie, gdzie długo przed tragicznym wypadkiem wstawiony był urywek nagrania z pędzenia motorówką. Jednak sąsiedzi i osoby spoza świata celebrytów co do jednej rzeczy są zgodni - Woźniak-Starak był osobą z klasą.

Sąsiedzi mówią, że producent filmowy często imprezował, jednak z daleka od popularnych lokali, a by nie przeszkadzać innym, urządzał raczej zabawy w domu. Ponadto twierdzą, że był dla nich "w porządku" i nie stawiał się wyżej z powodu swojego bogactwa.

- Stonowany, dobrze wychowany, nigdy nie obnosił się ze swoim bogactwem. Przyjeżdżał z żoną i teściami, zawsze mówił "proszę", "dziękuję", jak prawdziwy człowiek z klasą i kulturą - opowiedział kelner jednego z lokali, w którym bywał Piotr Woźniak-Starak.

Żona przeżywa żałobę z dala od mediów. Wspominają go inni celebryci i bliscy współpracownicy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Żona tragicznie zmarłego 39-latka nie skomentowała śmierci swojego męża, jednak wciąż pozostają jej stare wywiady, w których opowiadała o małżeństwie. Z tego, co wiadomo, to właśnie osobowość Piotra Woźniaka-Staraka zrobiła na niej ogromne wrażenie. Twierdziła, że biło od niego niesamowite "ciepło" i mimo bycia dziedzicem wielkiej fortuny, nie tracił głowy. Podobnie wypowiadają się o nim po jego śmierci gwiazdy, które z nim współpracowały.

Dzisiaj grzeje: 1. TVN opublikował nekrolog Woźniaka-Staraka. Łamiące serce słowa
2. Renta dożywotnia wytrychem oszustów. Zabiorą i zostawią z niczym

- Tak go poznałam... nagrywaliśmy materiały do programu na Mazurach, lata temu... Mówili Pan Milioner... okazał się po prostu Piotrkiem, miłym, równym gościem. W ubiegłą środę w Sopocie przywitał się serdecznie z daleka, przyjaźnie uśmiechną... bo zawsze był przyjazny, uprzejmy i pomocny ludziom. Piotrek... niech Ci tam dobrze będzie ... wielki, wielki smutek..." [pisownia oryginalna] - mówiła Dorota Gardias, polska fotomodelka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiadomo, gdzie Piotr Woźniak-Starak chciał zabrać swoją żonę za 3 dni. Nie zdążył. To było ich wyjątkowe miejsce
  2. Józef Oleksy wyjawił straszliwe informacje o Jolancie Kwaśniewskiej. To się aż nie mieści w głowie
  3. To śmierć Piotra Staraka ją do tego skłoniła. Joanna Koroniewska wyznała bolesną prawdę o swojej mamie
  4. 2-latek strasznie płakał. Matka myślała, że to z zazdrości o braciszka, ale spojrzała na niego i zrozumiała, co się dzieje
  5. Niestety, ale to prawda. Zrozpaczona mama próbowała połączyć główkę synka z resztą jego ciała

Źródło: Fakt

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu