Narzeczony zmarł tuż przed ślubem w wypadku. Przyszła żona nie odwołała sesji ślubnej, ich "wspólne" zdjęcie odbiera mowę

Narzeczony zmarł tuż przed ślubem w wypadku. Przyszła żona nie odwołała sesji ślubnej, ich "wspólne" zdjęcie odbiera mowę Źródło: Unsplash/Adrianna Van Groningen

Przyszła żona szykowała się do wymarzonego ślubu. Wszystko było już gotowe, zarówno na wesele, jak i na samą ceremonię zaślubin. Niestety, po wypadku jej partnera jej życie legło w gruzach.

Przyszła żona strażaka miała ogromne nadzieje związane ze swoim małżeństwem. Planowała więcej niż tylko ceremonię, już wyobrażała sobie wspólną przyszłość u mężczyzny swojego życia. Niestety, gdy jej mąż zginął w wypadku, wszystko zmieniło się w mgnieniu oka. Mimo tej tragedii zdecydowała się nie odwoływać sesji ślubnej.

Wyobrażała sobie swoje życie jako wierna żona. Nagle wszystkie plany legły w gruzach

Jessica Padget z Indiany (USA), przeżyła prawdziwy dramat, gdy dowiedziała się, że jej narzeczony Kendall Murphy zginął. Wszystko przez wypadek spowodowany przez pijanego kierowcę. Gdy mężczyzna stał przed swoim autem, nietrzeźwy prowadzący śmiertelnie go potrącił. Po tych wydarzeniach Jessica miała poważny problem z dojściem do siebie. Straciła ukochanego tuż przed ślubem. Wtedy dostała niesamowite wsparcie od rodziny.

Ze względu na śmierć narzeczonego salę weselną i samą ceremonię trzeba było anulować. Jednak rodzina zdecydowała się nie odwoływać zaplanowanej wcześniej sesji ślubnej. Niedoszła teściowa Jessiki zdecydowała się na upamiętnienie swojego syna i jego narzeczonej, poprzez wykonanie wyjątkowych fotografii.

Wzruszająca fotografia panny młodej

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jessica przyjechała na sesję wymalowana. Zdjęcia zaczęli robić, gdy zakładała jeszcze suknię ślubną. Do zdjęć pozowała wraz z przyjaciółmi i rodziną, którzy również ubrali się odświętnie. Na miejscu byli również strażacy, koledzy Kendalla, którzy chcieli go w ten sposób uhonorować. Zdjęcia trafiły potem na Facebooka i wzruszyły wiele osób.

Dzisiaj grzeje: 1. W piątek na kontach emerytów pojawi się więcej pieniędzy. Wiadomo ile
2. Wracając z toalety, usłyszał, jak dziewczyna rozmawia przez telefon. Natychmiast opuścił budynek

Ponadto wykonano jedno wyjątkowo wzruszające zdjęcie. Uwieczniono, jak Jessica klęczy przed nagrobkiem swojego narzeczonego, ubrana w suknię ślubną. Teraz, mimo że od tego dnia minęło kilka lat, wciąż pamięta o swoim tragicznie zmarłym partnerze. Uczestniczy w wielu inicjatywach społecznych i chodzi na wydarzenia, które wspierał zawsze jej narzeczony.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ciężarnej dwukrotnie odmówiono przyjęcia do szpitala. Kiedy dziecko przyszło na świat było już za późno
  2. Smutna wiadomość. Zmarł jeden z najbardziej utytułowanych polskich piłkarzy w historii
  3. Polityk PiS w stanie krytycznym w szpitalu. Wyborcy masowo modlą się w kościołach, by przeżyła
  4. Co ona ze sobą zrobiła? Wyciekło powalające zdjęcie nastoletniej córki Wiśniewskiego
  5. Dramat Joanny Brodzik. Zwróciła się do Polaków ze łzami w oczach
  6. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc spektakularne efekty

Źródło: Webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News