Żona zostawiła dzieci z mężem tylko na chwilę i błagała, żeby zachowywał się normalnie. Widok po powrocie ściął ją z nóg

Żona zostawiła dzieci z mężem tylko na chwilę i błagała, żeby zachowywał się normalnie. Widok po powrocie ściął ją z nóg Źródło: pxhere/cc0

Żona wybierała się na zakupy, a dzieci by jej tylko przeszkadzały w trakcie wybierania po sklepie. Poprosiła więc męża, żeby zaopiekował się pociechami. Nie było jej tylko godzinę, ale gdy wróciła do domu osłupiała.

Żona, zostawiając dzieci pod opieką męża, żywiła wielką nadzieję, że pod jej nieobecność nie stanie się nic niespodziewanego. Poprosiła nawet partnera, aby "normalnie" zaopiekował się dziećmi. Ojcu wystarczyła tylko godzina, żeby zrobić coś, czego jego partnerka zupełnie się nie spodziewała.

Żona wyszła z domu tylko na godzinę, zostawiając męża z dziećmi

Kobieta wróciła po godzinie z zakupów i zastała widok, który kompletnie ściął ją z nóg. Okazało się, że jej mąż zorganizował dzieciom niekonwencjonalną zabawę. Wszystkie jej pociechy siedziały w kartonach i były przebrane za żółwie ninja. Wymyślone przez ojca przebranie zostało zaimprowizowane z przedmiotów codziennego użytku w domach.

Wszystkie dzieci były wymalowane na zielono, ubrane były jedynie w bieliznę. Ponadto na głowach miały przewiązane przepaski, a do pleców przywiązane miski, które miały imitować skorupę.

- Następnym razem bardziej rozwinę pojęcie „normalnie” - pisała kobieta, która kompletnie nie spodziewała się takiego widoku po powrocie do domu.

Internauci byli zachwyceni pomysłem ojca

Choć kobieta raczej nie była zadowolona z bałaganu, internauci odebrali tę historię w zupełnie inny sposób. Pojawiło się wiele głosów chwalących ojca za kreatywność. Komentujący twierdzili też, że nie ma co się złościć, bo dzieci zapewne dobrze się bawiły, a wszystko było cały czas pod kontrolą kreatywnego taty.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Podejrzewam, że dzieci były zachwycone i na dłuuugo zapamiętają tę godzinę wspaniałej zabawy z ojcem - pisała internautka.

- Ojciec, który bawi się z dziećmi i w pełni angażuje się w zabawę, to skarb. Dzieciaki będą miały zarąbiste wspomnienia - czytamy dalej.

Dzisiaj grzeje: 1. 19-latka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale to nie było dziecko
2. Polsat przekazał informacje o koszmarnym wypadku. Daniel Olbrychski został przewieziony do szpitala

- Tylko się cieszyć, że ma chęci do tak kreatywnych zabaw. Lepiej w tę stronę niż jakby tatuś dał wolną rękę dzieciom a sam by siedział przed telewizorem - komentowała użytkowniczka.

- To jest właśnie piękne, bo dziś to najłatwiej włączyć bajkę lub gierkę w smartfonie i sprawa załatwiona - takie wychowanie mnie przeraża, bo już od najmłodszych lat ogranicza się dzieciom odbieranie różnych bodźców ze świata, a w ich etapie rozwoju jest to niezwykle ważne - zwróciła uwagę inna użytkowniczka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kupujesz takie kasze gryczane? Lepiej ich nie jeść, mogą powodować raka
  2. Tragedia za kulisami Eurowizji Junior w Gliwicach. Uczestnik pilnie przewieziony do szpitala
  3. Bolała ją głowa przez 9 miesięcy. Lekarze otworzyli jej czaszkę i zwaliło ich z nóg
  4. Daniel Olbrychski miał wypadek
  5. Lidl pospiesznie wycofuje ze sprzedaży podstawowy produkt. Może wywołać raka

Źródło: Facebook

Następny artykuł