Piękna i młoda żona odmówiła mu zbliżenia, więc postanowił ją ukarać. Ich dzieci już nigdy nie przestaną cierpieć

Piękna i młoda żona odmówiła mu zbliżenia, więc postanowił ją ukarać. Ich dzieci już nigdy nie przestaną cierpieć Źródło: facebook.com/Kanda Smitham

Żona pewnego dnia postawiła się swojemu mężowi, który wywierał na niej ogromną presję. Chciał się z nią kochać, kiedy ona nie miała na to ochoty. Gdy wdali się w burzliwą wymianę zdań, jeszcze bardziej się rozzłościł.

Żona twardo obstawała przy swoim - zmuszanie jej do seksu było jej nie na rękę. Partner wściekł się, że kobieta ma czelność stawiać mu jakiekolwiek warunki. Postanowił ją ukarać, co stało się kosztem ich wspólnych dzieci.

Żona dopiero po pewnym czasie poznała drugie oblicze swojego "wspaniałego" męża

Para poznała się w Tajlandii. To zdecydowanie była miłość od pierwszego wejrzenia. 29-letnia Kandan zauroczyła 51-letniego Kevina swoją urodą - wyglądała jak modelka. Z kolei starszy od niej mężczyzna zaimponował jej mądrością i zaradnością. Doskonale radził sobie w życiu, a jego biznesowe układy przynosiły mu spore zyski.

Kandan i Kevin doczekali się z czasem dwójki przeuroczych dzieci. Jednocześnie na jaw wyszły nieprzewidywalne zachowania mężczyzny. Coraz częściej stawał się agresywny w stosunku do swojej żony, a także był przeraźliwie zazdrosny. Decydował, jak ma wyglądać jej plan dnia i z kim może się umawiać. Kobieta była coraz bardziej niezadowolona ze swojego wyboru, ale miała nadzieję, że może pewnego dnia jej mąż się zmieni. Ogromnie się myliła.

Zaczął po niej skakać, a po wszystkim poszedł spać

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pewnego dnia mąż zaczął na siłę dobierać się do żony. Kazał jej kochać się ze sobą, ale ona nie miała najmniejszej ochoty na stosunek. Próbowała go odpychać i uciekać, ale to nie działało. Stawał się coraz bardziej natarczywy, a dodatkowo zaczął oskarżać ją niewierność. W końcu złapał żonę za ręce i rzucił na ziemię. Zaczął po niej skakać, a nagie martwe już ciało porzucił przed domem. Przykrył je jedynie starym kocem i wrócił do domu. Swoim czynem przysporzył cierpienia dwójce małych dzieci - już do końca życia będą musiały żyć bez ukochanej mamy u boku oraz z piętnem ojca-mordercy.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje wybitny aktor. Gwiazdor zmarł na raka, miał 83 lata

2. Suczka zaszła w ciążę, jej brzuch nie przestawał rosnąć. Gdy doszło do porodu, poznali nieprawdopodobną prawdę, nigdy tego nie zapomną

Policjant, który przyjechał na miejsce zaalarmowany przez sąsiadów odkrył, że ciało kobiety musiało leżeć tam już kilka godzin. Jej ciało było całe w siniakach, a głowa zmasakrowana. Mundurowym udało się ustalić, że tego dnia kobieta piła alkohol ze swoimi krewnymi. Po ich wyjściu została zaatakowana, a mąż jak gdyby nigdy nic poszedł spać. Ich dzieci nie wiedziały, że gdy spały, mama znosiła brutalne ciosy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szykuje się 40 NOWYCH PODATKÓW. Wiele osób straci mnóstwo pieniędzy
  2. Michał Szpak powitał na świecie dziecko! Przez awarię samolotu ledwo zdążył do ciężarnej
  3. Dramat córki Krystyny Jandy. Została sama z małym dzieckiem
  4. Kasia umówiła się na randkę z mężczyzną. Kilka dni później dostała od niego rachunek i tak bezczelną wiadomość, że ścięło ją z nóg
  5. Zwabił 3-latkę słodyczami i brutalnie zgwałcił. Koszmar na północy Polski
  6. Nadchodzi totalne załamanie pogody, mrozy jakich nie było już dawno. Wiadomo, kiedy spadnie pierwszy śnieg

Źródło: Popularne

Następny artykuł