Chciał ją wziąć za żonę, więc przygotował oświadczyny, których miała nie zapomnieć do końca życia. Nie żyje

Chciał ją wziąć za żonę, więc przygotował oświadczyny, których miała nie zapomnieć do końca życia. Nie żyje Źródło: Unsplash/Ben White

Żona miała nie zapomnieć tych oświadczyn do końca życia. Niestety doszło do tragedii, a jej ukochany nie żyje. Niezwykle smutna i wzruszająca historia.

Żona miała nie zapomnieć tych oświadczyn do końca życia. Jej wybranek poprosił ją o rękę w wyjątkowy i niepowtarzalny sposób. Niestety w trakcie wykonywania swojej romantycznej akcji doszło do tragedii. Mężczyzna stracił życie. 

Żona była zachwycona do czasu 

Żona miała zostać oczarowana sposobem, w który mężczyzna poprosił ją o rękę. Wybrał bardzo niekonwencjonalny, ale i niebezpieczny wariant zadania tego kluczowego pytania. Teraz kobieta nie zapomni tego dnia z powodu traumatycznych zdarzeń. 

Sytuacja miała miejsce podczas wspólnego urlopu pary w Tanzanii. Kenesha Antoine i Steven Weber wynajmowali kabinę z podwodną sypialnią. Mężczyzna postanowił zaskoczyć ukochaną i zdecydował się na bardzo ryzykowny krok. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dramatyczny finał oświadczyn 

Steven Weber postanowił oświadczyć się w niezwykle romantyczny sposób. Wypłynął poza pomieszczenie i przez szybę kabiny zadał swojej partnerce pytanie o to, czy zechce zostać jego żoną. Zrobił to za pośrednictwem wiadomości napisanej na kartce.

- Nie potrafię wstrzymać oddechu na tyle długo, by powiedzieć ci o wszystkim, za co cię kocham, ale wszystko to kocham coraz bardziej z każdym dniem- brzmiała treść miłosnego wyznania. 

Kobieta zareagowała na ten piękny gest ogromnym wzruszeniem i zachwytem. Bez wahania przystała na propozycję ukochanego. Wtedy Steven wyjął również pierścionek zaręczynowy. Ta niezwykle filmowa i piękna scena miała jednak swój smutny finał. Mężczyzna już nigdy nie wrócił do pokoju i ślad po nim zaginął. Szczegóły dramatu nie są znane, jednak Stevenowi nie udało się wypłynąć na powierzchnię. Romantyczne oświadczyny były ostatnimi sekundami jego życia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znany gwiazdor ma HIV. Po latach przyznał się do PRZERAŻAJĄCEJ choroby, komentarze fanów są bezlitosne
2. 72-latka wzięła ślub z 27-latkiem. Teraz ma gigantyczny problem, którego nie da się rozwiązać

Steven chciał zaimponować miłości swojego życia, ale niestety podjął zbyt ryzykowną decyzję, która się nie opłaciła. Mógł ustrzec się przed utratą życia, gdyby zachował odrobinę zdrowego rozsądku. Zakochani często myślą jednak irracjonalnie, a przez to pakują się w kłopoty. Przyszła żona Stevena z pewnością nie może pozbierać się po tej tragedii. 

Źródło:Facebook/ Kenesha Antoine

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kupił karkówkę z dziwną kulą w środku. Prawda wywołuje mdłości
  2. Wrocławski ginekolog zgwałcił 19-latkę podczas badania?! Doniesienia są szokujące, podał nastolatce alkohol
  3. Zenek Martyniuk wyszedł na scenę na żywo. Warszawiacy mówiący o wieśniactwie na Narodowym szybko zamilkli
  4. 4 znaki zodiaku to prawdziwe bratnie dusze. Ich przyjaźń przetrwa wszelkie trudności, a związek będzie wyjątkowo udany
  5. Co robią dzieci Wiśniewskiego? Mandaryna przekazała niesamowite informacje

Źródło: Facebook/Kenesha Antoine

Następny artykuł