Żona ratownika ujawnia zdumiewające kulisy pracy męża. Niewiarygodne, łzy same lecą z oczu

Żona ratownika ujawnia zdumiewające kulisy pracy męża. Niewiarygodne, łzy same lecą z oczu Źródło: youtube.com Super Express

Żona ratownika medycznego ujawniła porażające kulisy jego pracy. Aż trudno w to uwierzyć, choć jeszcze trudniej powstrzymać łzy.

Niejedna żona ratownika medycznego przeżywa teraz niewyobrażalny koszmar. Ciągła nieobecność ukochanego, który od świtu do nocy jest wzywany do kolejnych pacjentów. Epidemia Covid-19 wywróciła świat do góry nogami, a zwykli obywatele nie potrafią sobie nawet wyobrazić, jak wygląda teraz życie sanitariuszy. Post tej kobiety wstrząsnął wszystkimi. Ujawniła coś, czego nikt się nie spodziewał - praca ratowników wygląda o wiele gorzej, niż ktokolwiek mógł sobie wyobrazić. 

Żona ratownika ujawnia nieprawdopodobne kulisy jego pracy. Łzy same lecą z oczu

Koronawirus zawładnął światem. W szpitalach brakuje rąk do pracy, sprzętu., czy chociażby podstawowych produktów. Lekarze i pielęgniarki nie śpią, by zajmować się chorymi i przyjmować kolejnych. Równie ciężka jest teraz codzienność ratowników medycznych, którzy każdego dnia są dysponowani do co najmniej kilkunastu przypadków zarażonych lub potencjalnie zarażonych. Żona jednego z nich postanowiła zamieścić na swoim Facebooku obszerny wpis i wyznać, jak to naprawdę wygląda. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Mąż wrócił z pracy, najpierw do łazienki, żeby się przebrać i wziąć prysznic! Jak dzisiaj? Pięć potwierdzonych i jeden zgon. (...) Mąż nie może sobie znaleźć miejsca, co chwilę ktoś do niego pisze na Messengerze, Facebooku. W końcu dzwoni: O Boże! Naprawdę? Cholera! Zniecierpliwiona i zmartwiona dopytuję, co się stało. Kolega też zemdlał - relacjonuje kobieta, dodając, że na dyżur udają się również osoby osłabione.

Z bólem przyznała, że służby medyczne pracują obecnie w pocie czoła mając niewiele wolnych chwil na chociażby złapanie oddechu, nie mówiąc już o zwyczajnym odpoczynku. Dodała również, że jej mąż nie narzeka na swoją pracę, bowiem robi to, o czym od zawsze marzył. Jej jednak ciężko jest patrzeć na natłok pracy, jaki teraz mu towarzyszy. Choć jest to trudny czas dla wszystkich, bez wątpienia, największe uznanie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: rząd zmienia prawo, ale tylko na 5 dni. Już od jutra nowe przepisy

2. Żona wróciła z pracy w supermarkecie cała we łzach. Wściekły mąż napisał mocny apel do klientów

- Pracują w pocie czoła, z krótkimi przerwami na fizjologię, ratują życie, zawsze tak robią tylko, że teraz stres jest większy, myśl o bezpieczeństwie swoim i swoich najbliższych jest wszechogarniająca, uwaga żeby się przypadkiem nie zakłuć przy pobieraniu krwi wytężona do granic możliwości. Ciężko jest złapać oddech!
I będą tak pracować mimo lęku, strachu, bólu i cierpienia! Bo tak zadecydowali wybierając ten zawód! - dodała. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cały kościół oddany do dezynfekcji. Zarażony koronawirusem ksiądz odprawiał msze
  2. Skoczek narciarski wyjechał na wakacje mimo epidemii. Fani oburzeni, nie pozostawili na nim suchej nici (FOTO)
  3. Polski europoseł ma koronawirusa, pilnie trafił do szpitala. Opublikował poruszające słowa
  4. Prawda o zmarłej na koronawirusa 37-latce wyszła na jaw. Zataiła kluczowe informacje, 100 osób w kwarantannie
  5. Lawinowy wzrost zakażeń koronawirusem w Polsce. Ministerstwo Zdrowia podało najnowsze dane

Źródło: facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News