Powiedzieli żonie, że zdradza ją mąż. Ukarała go tak, że już lepsza jest śmierć

Powiedzieli żonie, że zdradza ją mąż. Ukarała go tak, że już lepsza jest śmierć Źródło: Unsplash/Eric Ward

Żona dowiedziała się o tym, że mąż ją zdradza i w szale straciła nad sobą kontrolę. Ukarała go w taki sposób, że wolałby chyba zginąć, niż być tak potraktowanym.

Żona nie miała litości dla swojego partnera. Gdy dotarły do niej pogłoski, że jej mąż umawia się z innymi kobietami, aby uprawiać seks, straciła nad sobą kontrolę. Spotęgował to fakt, że już wcześniej podejrzewała go o romans.

Żona okrutnie zemściła się na mężu

Pewnego dnia sąsiedzi 24-letniej Karuny Sanusan z Tajlandii usłyszeli przerażający krzyk mężczyzny. Brzmiał, jakby go obdzierano żywcem ze skóry. Okazało się, że kobieta za pomocą 30-centymetrowego noża odcięła przyrodzenie swojego 40-letniego męża. Po wszystkim wyrzuciła członka męża przez okno.

- Ja i mój mąż pracujemy razem, sprzedając organiczne warzywa na straganie. Zanim to się stało, zaczęłam podejrzewać, że ma romans. Widziałam wielokrotnie, jak flirtuje z kobietami i niektórzy mówili mi, że nie jest mi wierny. Miałam dość po tym, gdy ktoś wyznał, że mój mąż w czasie pracy potajemnie chodził z innymi kobietami na seks. To mnie bardzo rozgniewało. To mnie doprowadziło do furii - opowiadała 24-latka.

Utraconej części ciała nie uda się przyszyć

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sąsiedzi od razu wezwali policję. Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, kobieta powiedziała im co zrobiła. Później w trakcie przesłuchań zdradziła również, że cała akcja była od początku zaplanowana. Najpierw próbowała udawać, że chce z nim uprawiać seks, a kiedy mąż był pobudzony i jego czujność uśpiona, przy pomocy noża odcięła mu penisa.

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska nie chorowała jedynie na raka. Po latach na jaw wyszły PRZERAŻAJĄCE szczegóły
2. Pozwalała setkom mężczyzn wykorzystywać niepełnosprawną 14-letnią córkę. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Lekarze, którzy przybyli na miejsce, znaleźli odciętego członka i włożyli go do zamrażarki. Niestety, jak się później okazało, nie udało się go przyszyć. Mężczyzna stracił dużo krwi i mógł nawet umrzeć. Obecnie znajduje się pod nadzorem lekarzy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Abonament już niebawem PODROŻEJE. Po 21 listopada zapłacisz więcej
  2. Mężczyzna pocałował zmarłą żonę w czoło. Chwilę później już nie żył
  3. Wszyscy w "Mam talent" zaczęli się śmiać, gdy powiedziała, że jej pies umie śpiewać. Jak zwierzak zaczął występ, oszaleli na jego punkcie
  4. Porwali nastolatkę i więzili ją 44 dni. Robili jej tak straszne rzeczy, że sama błagała, by ją w końcu zabili
  5. To już oficjalne. Wiadomo, kiedy będą wypłacane czternaste emerytury i komu się należą

Źródło: Popularne

Następny artykuł