Mąż pilnie trafił do szpitala. Lekarzom opadły szczęki do samej podłogi widząc jak zemściła się na nim żona

Mąż pilnie trafił do szpitala. Lekarzom opadły szczęki do samej podłogi widząc jak zemściła się na nim żona Źródło: unsplash.com/Daan Stevens

Żona zemściła się na agresywnym mężu w sposób, który zmroził krew w żyłach lekarzom. Mężczyzna trafił do szpitala. Później oboje stanęli przed sądem.

Żona nie miała żadnej litości dla swojego męża. Po latach sielanki zaczęły się kłótnie i pretensje. Gdy ten wrócił pijany do domu i zmusił ją do uprawiania seksu, chwyciła za nóż. Historia ta poruszyła Stany Zjednoczone, a o małżeństwie Loreny i Johna Weyne'a Bobbittów usłyszał cały świat.

Żona nie miała litości dla męża

Sytuacja w domu Bobbittów robiła się nie do zniesienia. Coraz częstsze kłótnie doprowadzały małżonków do skrajnych emocji. W nocy 23 czerwca 1993 roku Lorena chwyciła za nóż. Odcięła śpiącemu mężowi 2/3 penisa. Był pijany, nawet nie poczuł. Obudził się w kałuży krwi. 

Lorena wsiadła w auto i wyrzuciła zdobycz kilka kilometrów dalej, pod sklepem spożywczym. Później pojechała do domu swojej szefowej. To ona powiadomiła policję o makabrze. W tym czasie John Weyne był już w drodze do szpitala. Lekarze nie byli w stanie uwierzyć w to, co mu się przytrafiło.

- Powiedzieli mi, że mamy pacjenta, któremu odcięto penisa. Zapytali, czy mogę przyjechać i coś z tym zrobić. Odpowiedziałem, że oczywiście mogę, ale zapytałem, czy mają odciętą część. Wtedy zaprzeczyli - relacjonuje jeden z doktorów.

Ratownicy odnaleźli ucięty członek pod wskazanym prze Panią Bobbitt sklepem, chociaż szanse na to były minimalne. Dostarczyli go do szpitala w worku pełnym lodu, schowanym dla niepoznaki w torebce od hot doga. Operacja trwała ponad 9 godzin, ale zakończyła się niespodziewanym sukcesem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Żona pozbawiła męża przyrodzenia

Oboje stanęli przed sądem. Lorena z powodu okaleczenia męża, John Weyne odpowiedział natomiast za przemoc, którą stosował wobec żony. Pierwszy wyrok usłyszał Pan Bobbitt. Został uniewinniony z powodu braku dowodów. Nie przyznał się do winy, a zeznania żony okazały się niewystarczające. Później rozpoczął się proces Loraine. Kobieta z kolei utrzymywała, że nic nie pamięta z felernego wieczoru. Stwierdzono, że działała w afekcie. Została uniewinniona, ale wysłano ją na przymusową obserwację psychiatryczną. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pamiętacie Marynę z Janosika? Tak dziś wygląda aktorka, za którą szalały miliony Polaków

2. Po koncercie Martyniuka znaleźli zwłoki polityka PiS. Tragiczną śmierć nagrała kamera monitoringu

Para rozwiodła się. Po kilkunastu latach spotkali się w programie telewizyjnym. John przeprosił swoją byłą żonę, i zapewnił o dozgonnej miłości. Przyznał, że co roku wysyłał jej kartki i kwiaty z okazji walentynek. Ona jednak nie była zainteresowana powrotem. Wyznała, że czuje się bardzo skrzywdzona.

- Doprowadziłeś mnie do szaleństwa. Żadna kobieta nie powinna przechodzić przez to, co przeszłam ja - powiedziała w programie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Prawie 2 mln Polaków z podwyżką. Niektórzy zgarną dodatkowe TYSIĄCE!
  2. Mężczyzna pocałował zmarłą żonę w czoło. Chwilę później już nie żył
  3. Gigantyczna strata wybitnego Polaka. Twórca polskich banknotów nie żyje
  4. Pies bawił się na tyłach ogrodu, 2 miesiące później umierał w męczarniach. Wszystko przez niepozorną roślinę, lekarze błagają właścicieli o ostrożność
  5. 40-latek poszedł na grzyby do lasu. Po tygodniu jego rodzina dokonała fatalnego odkrycia, ich życie już nigdy nie będzie takie samo

źródło: TVN24

Następny artykuł