Zadźgał żonę. Podał powód, opisuje go jedno słowo

Zadźgał żonę. Podał powód, opisuje go jedno słowo Źródło: .

Żona nie sądziła, że jej mąż ma w sobie tak ogromne pokłady agresji. Kiedy jeszcze rano z nim rozmawiała, nic nie zwiastowało tragedii. Chwilę potem leżała już w kałuży krwi. Co ciekawe, mężczyzna sam podstawił się stróżom prawa do aresztowania. Dziś jego zeznania są szokujące.

Żona 33-letniego mężczyzny została znaleziona na klatce schodowej jednego ze sztumskich bloków. Widok zmasakrowanego ciała przyprawiał o dreszcze i wściekłość zarówno policjantów jak i przybyłych na miejsce lekarzy pogotowia ratunkowego. Mąż w chwili znalezienia kobiety znajdował się już w rękach policji. Sprawa z każdym dniem nabiera kształtów.

Żona zginęła z rąk własnego męża

W środę przed południem doszło do zabójstwa w Sztumie przy ulicy Spokojnej. Na klatce schodowej znaleziono zwłoki 30-letniej kobiety, która leżała w kałuży krwi, a na jej ciele widniało wiele ran kłutych. Lekarze, którzy przyjechali na miejsce, nie zdołali utrzymać jej przy życiu. To zabójstwo nie było trudną sprawą dla lokalnych policjantów.

Jak się okazało, na komendę policji kilkanaście minut wcześniej zjawił się 33-letni mężczyzna, który był cały zakrwawiony. Natychmiast poinformował funkcjonariuszy gdzie znajdą ciało jego żony. Mąż zamordowanej zjawił się na komendzie z ranami ciętymi rąk, które zadał sobie sam. Policjanci postanowili sprawdzić zgłoszenie, a mężczyznę odesłać do szpitala w towarzystwie funkcjonariusza.

Wiadomo już, jakimi motywami kierował się zabójca

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Z powodu stanu psychicznego mężczyzny i ran fizycznych nie można było przesłuchać go od razu. Po krótkiej obserwacji w szpitalu i upewnieniu się, że jego zdrowiu i życiu nic nie zagraża, policjanci zdecydowali się przepytać go, co stało się tamtego ranka. Na jaw wyszło także, że para miała dwójkę dzieci, a mąż ofiary miał założoną Niebieską Kartę. Wiele razy nadużywał przemocy wobec swojej rodziny.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana gwiazda przez lata ukrywała straszliwą chorobę. Ślady na ciele zasłaniała makijażem, teraz choroba zaatakowała jej twarz [ZDJĘCIA]
2. Nie żyje bohaterka najsłynniejszego ślubu w Polsce

W dniu zabójstwa miał otrzymać pozew rozwodowy - kobieta nie chciała już dłużej z nim być, bać się o swoje zdrowie i życie, a także drżeć w niepokoju o swoje dzieci. Mężczyzna przyznał policji, że gdy zadawał kolejne mocne ciosy, do działania kierowało go tylko jedno słowo, "zazdrość". To właśnie rozgoryczenie spowodowane tym uczuciem pchnęło go do tak drastycznych czynów.

Grozi mu co najmniej 8 lat więzienia, a najwyższą karą w tym przypadku jest dożywocie. Na tę chwilę zarządzono areszt tymczasowy dla winnego oraz postawiono mu zarzut dokonania zabójstwa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. Będzie NOWE 500 PLUS! Dostaną zarabiający poniżej 6 tys. złotych
  3. Uwielbiana gwiazda przez lata ukrywała straszliwą chorobę. Ślady na ciele zasłaniała makijażem, teraz choroba zaatakowała jej twarz [ZDJĘCIA]
  4. Gdzie jest grób Witolda Pyrkosza? Wiele osób może się mocno zdziwić
  5. Sceny rozrywają serce. Na premierze filmu Anna Woźniak-Starak nagle zalała się łzami, chwilę później Agnieszka wpadła w rozpacz
  6. Pilne informacje TVN. Po 25 latach rozwiązano zagadkę jednego z najbardziej tajemniczych zaginięć w historii Polski

Źródło: Radio ZET

Następny artykuł