Żona Perepeczki ujawniła powalające szczegóły z początków związku. Okropnie ją upokorzył na oczach wszystkich

Żona Perepeczki ujawniła powalające szczegóły z początków związku. Okropnie ją upokorzył na oczach wszystkich Źródło: YouTube / Gwiazda Polska

Żona Marka Perepeczki znanego z roli Janosika opowiedziała o szczegółach początku jej związku z aktorem. W latach 70. gwiazdor był uwielbiany przez tysiące Polek. Agnieszka Fitkau-Perepeczko ujawniła, jak naprawdę wyglądała jej relacja z mężczyzną

Agnieszka Perepeczko, żona słynnego aktora Marka Perepeczki, ujawniła szczegóły początków związku z gwiazdorem. Opowiedziała o tym, gdzie się poznali, czym zdobył jej serce i jak wyglądały pierwsze miesiące ich relacji. Chociaż w latach 70. nie było w Polsce kobiety, która nie byłaby zakochana w Janosiku, wyznania jego wybranki sprawiają, że na pewno nie każda mogłaby z nim wytrzymać. Pewnego razu upokorzył ją w wyjątkowo okrutny sposób.

Żona Perepeczki zdradza, że mężczyzna nie okazywał jej uwielbienia 

Para poznała się w kolejce do składania dokumentów do szkoły teatralnej. Marek zapytał Agnieszkę, czy może stanąć tuż za nią. Niestety, kobieta się nie dostała, ale bardziej niż z powodu aktorstwa, rozpaczała nad tym, że już nigdy nie spotka przystojnego mężczyzny. Na szczęście udało mu się zdobyć jej numer telefonu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Marek Perepeczko był oszołomiony przepiękną dziewczyną, ale w odróżnieniu od innych chłopaków, wybrał niecodzienny sposób, aby rozpalić jej serce. Nie okazywał jej uwielbienia ani w żaden sposób nie starał się jej przypodobać. Chciał sprawiać wrażenie, jakby mu na niej w ogóle nie zależało. W rezultacie Agnieszka nie wiedziała, czy mężczyzna w ogóle jest nią zainteresowany. Co nie zmienia faktu, że jego sposób działał - coraz bardziej ją pociągał. 

Podczas ich pierwszej kłótni zrobił okropną rzecz

- Żebyśmy się dobrze zrozumieli, nienawidzę kawiarni, dymu papierosowego, alkoholu i głupich bab - krzyczał, gdy para po raz pierwszy się pokłóciła. Marek zwyzywał Agnieszkę na ulicy przy przechodniach. Co więcej, zostawił ją samą na środku chodnika przy wszystkich. Nie minęło dużo czasu, żeby dowiedziała się jeszcze, że mężczyzna nienawidzi też głupiego babskiego gadania, mocnych perfum i mocno umalowanych ust. 

Dzisiaj grzeje: 1. Chciał nakarmić biedne dzieci i wziął je na obiad. Dostał rachunek i nie mógł uwierzyć w to, co widzi
2. Katarzyna Dowbor przyznała się do ciężkiej choroby. Dużo Polek ma to samo, ale ignorują objawy

- Baba jest tyle warta, ile z niej zostanie, jak się ją wsadzi za czub do wanny i wyjmie - cytuje jego słowa Agnieszka Perepeczko. 

Pomimo trudnego charakteru Marka, para wzięła ślub i byli szczęśliwym małżeństwem przez długie lata. Powiedzenie "łobuz kocha najbardziej" w tym przypadku się sprawdziło.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagłaśniamy: Skandal w częstochowskim salonie dla psów. Fryzjer musi odpowiedzieć za swoje zachowanie
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Zdjęcia Beaty Kozidrak trafiły do sieci. Widok jest druzgocący
  4. Jeśli ją masz dostaniesz fortunę! Chodzi o nietypową monetę pięciozłotową
  5. Rodzice tylko na chwile zostawili dziecko samo z psami. Zamarli widząc co się stało

Źródło: pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News