Jego żona zadzwoniła, była przerażona. Zwykły spacer z psem zamienił się w koszmar, została rozszarpana

Jego żona zadzwoniła, była przerażona. Zwykły spacer z psem zamienił się w koszmar, została rozszarpana Źródło: Pexels.com/ Elwira Głowacz

Żona w 6. miesiącu ciąży została znaleziona martwa w sobotnie popołudnie w lesie Retz na północ od Paryża, gdzie często wyprowadzała swojego psa. Kobieta już nigdy nie wróciła do domu. Wykrwawiła się na śmierć.

Żona Luciena zginęła w samo południe. Przed śmiercią zdążyła jeszcze zadzwonić do męża. Pracujący na lotnisku Charles'a de Gaulle'a mężczyzna natychmiast wybiegł z pracy i pojechał na miejsce, w którym przebywała 29-latka. Niestety, 45 minut później znalazł jej okaleczone zwłoki.

Żona wykrwawiła się na śmierć między godziną 13:00 a 13:30

Kiedy w sobotę Lisa wyprowadzała swojego czworonoga Curtiusa, została zaatakowana i zagryziona przez watahę zdziczałych psów. Według TVA Nouvelles, przerażona kobieta, widząc zbliżające się psy, zadzwoniła do męża. Ellul nie zdążył zainterweniować na czas. Sekcja zwłok przeprowadzona w poniedziałek wykazała, że Lisa miała na ciele liczne ślady ukąszenia psów na głowie, nogach i rękach. Najprawdopodobniej wykrwawiła się na śmierć w ciągu pół godziny. Wiele ukąszeń zostało zadanych, gdy kobieta jeszcze żyła. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pies zaprowadził męża Lisy na miejsce tragedii

Pies Lisy i Ellula przeżył atak. Curtius czuwał przy ciele swojej pani. Mąż odnalazł zwłoki ciężarnej kobiety, kiedy usłyszał wycie czworonoga. Jednak śledczy podejrzewają, że brutalnie zagryziona Lisa mogła zostać zabita zarówno przez hordę dzikich psów, jak i przez własnego pupila. Policja bada też, czy stado psów myśliwskich znajdujących się w tym czasie w lesie, mogło doprowadzić do tej makabrycznej śmierci. Pobrano próbki DNA od wszystkich zwierząt, również Curtiusa. Póki co nie można wykluczyć żadnej opcji. 

Dzisiaj grzeje: 1. Agata Duda wyśmiewana przez całe Stany Zjednoczone. Internet nigdy jej tego nie wybaczy
2. Ślad po niej zaginął po wybuchu wielkiej afery. Są doniesienia o Jolancie Pieńkowskiej

Las Retz to jeden z największych lasów we Francji o powierzchni 13 tysięcy hektarów. Kobieta często chodziła tam na spacery z psem. W momencie śmierci była w 6. miesiącu ciąży. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mieszkańcy polskiej miejscowości stracili z kont wszystkie pieniądze. Pilne ostrzeżenie policji w TVN
  2. Przeszedł straszny zawał, usunięto mu nerkę, zaatakował go paskudny rak. Gwiazdor "Rancza" cierpiał niewyobrażalnie
  3. Tata Małgorzaty Kożuchowskiej podjął decyzję życia. Chodzi o pracę u Tadeusza Rydzyka
  4. W zgliszczach samolotu odnaleziono list do Anny Jantar. Po latach ujawniono jego tragiczną treść
  5. Najbiedniejsi dostaną po 1600 ZŁOTYCH! Projekt ustawy już jest gotowy

Źródło: FAKT

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News