Mąż narobił jej tyle dzieci, że złapiecie się za głowę. Po wszystkim zostawił ją w dramatycznych warunkach

Mąż narobił jej tyle dzieci, że złapiecie się za głowę. Po wszystkim zostawił ją w dramatycznych warunkach Źródło: unsplash.com/Zach Guinta

Żona została porzucona przez swojego męża. Mężczyzna nie wytrzymał przy takiej ilości dzieci, przybijała go też ilość obowiązków. Kobieta sobie teraz radzić sama, ale nie ma łatwo - zarabia niewiele, a jej rodzina jest naprawdę liczna.

Żona jeszcze niedawno całkiem dobrze dogadywała się ze swoim partnerem, ale te czasy są już przeszłością. Partner postanowił nie brać odpowiedzialności za dalsze wychowywanie dzieci. Kobieta musi teraz samodzielnie wykarmić niewiarygodną liczbę potomków.

Żona urodziła 44 dzieci

Pochodząca z Ugandy Mariam Nabatanzi cierpi na ciężką chorobę genetyczną. Na zewnątrz nie widać, że coś z nią nie tak - jej schorzenie polega bowiem na bardzo łatwym zachodzeniu w mnogie ciąże. Ma dopiero 40 lat, a jest matką 44 dzieci. Niestety, swoją tak liczną rodziną musi zajmować się sama - nie ma co liczyć na pomoc ojca swoich dzieci. Mężczyzna pewnego dnia zbuntował się i odszedł, przekonany, że nie dla niego jest takie życie.

Mariam miała zaledwie 12 lat, kiedy wyszła za mąż za 28 lat starszego mężczyznę. Wybrany siłą 40-letni partner na pewno nie był zbyt dla niej odpowiednim kandydatem na męża. Miał już kilka żon, z którymi wychowywał dzieci. Z kolei Mariam urodziła swoje pierwsze bliźnięta już rok po zawarciu związku małżeńskiego - miała 13 lat.

Organizm kobiety cierpi na rzadkie schorzenie. Do tego wszystkiego mąż okrutnie ją potraktował

Kolejne ciąże Mariam również były mnogie - w wieku 23 lat miała już pod swoją opieką 25 dzieci. Postanowiła coś z tym zrobić i wybrała się do lekarza. To u niego usłyszała, że jej organizm jest winny temu, że ma tyle dzieci. Jej jajniki podczas owulacji uwalniają po kilka komórek jajowych zamiast jednej i właśnie z tego powodu kobieta zachodzi w ciąże bliźniacze, trojacze i czworacze. Dowiedziała się też, że leczenie tej choroby zagroziłoby jej życiu. Mariam ostatni raz zaszła w ciążę 3 lata temu, urodziła wtedy bliźniaki, a jeden z nich był martwy. To odcisnęło ogromne piętno na jej psychice.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jeszcze mocniej załamała się, kiedy odszedł od niej mąż. Pewnego dnia po prostu spakował się i wyszedł. Stwierdził, że nie chce być odpowiedzialny za 44 dzieci, ponieważ ma jeszcze inne. Do tej pory wypłaty jego i Mariam, która dorabia jako fryzjerka i dekoratorka były przeznaczane na wyżywienie. Kobieta zużywa dziennie do przygotowania posiłków 25 kg kukurydzy i kilka kilogramów ryżu. Mięso i ryby to rzadkie przysmaki.

Dzisiaj grzeje: 1. Zamordowano ukochaną znanego aktorka. Mężczyzna ODCIĄŁ jej głowę. NOWE FAKTY
2. Andrzej Duda o wyborach prezydenckich: "Ktoś, kto czegokolwiek czy kogokolwiek się boi, nie może być Prezydentem"

- Mama jest przytłoczona, praca ją miażdży, pomagamy jak tylko możemy, na przykład przy gotowaniu i praniu, ale ona wciąż nosi na sobie ciężar utrzymania rodziny. Mocno to czuję - mówi jej 23-letnia córka. Dzieci pomagają jej, jak mogą.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowy rząd PiS: podajemy NAZWISKA. Jedni zostaną, drudzy pójdą w odstawkę
  2. Tuż przed ślubem dostała wiadomość od byłej swojego narzeczonego. Gdy zobaczyła zdjęcia, prawie zemdlała
  3. Gigantyczna strata wybitnego Polaka. Twórca polskich banknotów nie żyje
  4. Pies bawił się na tyłach ogrodu, 2 miesiące później umierał w męczarniach. Wszystko przez niepozorną roślinę, lekarze błagają właścicieli o ostrożność
  5. 40-latek poszedł na grzyby do lasu. Po tygodniu jego rodzina dokonała fatalnego odkrycia, ich życie już nigdy nie będzie takie samo

Źródło: Onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News