85-latek totalnie zaskoczył swoją młodziutką żonę podczas nocy poślubnej. Aż zaniemówiła

85-latek totalnie zaskoczył swoją młodziutką żonę podczas nocy poślubnej. Aż zaniemówiła Źródło: fot. wikimedia.org/Marg

W wielu małżeństwach jest tak, że to żona jest młodsza od swojego męża. W tym wypadku mamy do czynienia z bardzo dużą różnicą wieku u małżonków, która absolutnie nie przeszkodziła im w nocy poślubnej.

Żona o wiele starszego od siebie mężczyzny często posądzana jest o to, że zależy jej jedynie na pieniądzach małżonka. Oczywiście nie jest tak zawsze, chociaż tego typu sytuacje często stają się obiektem żartów i co gorsze stereotypów. Jednym z nich jest, chociażby niemożność starszego mężczyzny do skonsumowania swojego dopiero co zawartego małżeństwa.

Oczywiście bywają i takie sytuację, ale w takim wypadku jest cała gama środków, które mogą pomóc w tego typu problemach. Rzecz jasna również i ten temat stał się źródłem dla wielu prześmiewczych historyjek, które krążą po internecie, ale raczej nie ma nic w tym złego. W końcu każdy z nas powinien mieć dystans do siebie, a śmiech to ponoć najlepsze lekarstwo.

Żona nie spodziewała się takiej nocy poślubnej

Już sam fakt, że żona 85-letniego mężczyzny jest od niego młodsza o 60 lat, może zaszokować wiele osób. No ale cóż, jak to się mówi, miłość nie wybiera. Mimo wszystko małżonka wzięła pod uwagę podeszły wiek swojego męża i postanowiła, że lepiej będzie, jeżeli noc poślubną spędzą osobno. W ten sposób nie chciała go z nikim zdradzać, a po prostu martwiła się o jego stan.

85-latek zgodził się, ale jego żona i tak spodziewała się usłyszeć w nocy pukanie do swojego pokoju. Tak też się oczywiście stało i kobieta wpuściła swojego męża, który był gotowy na skonsumowanie ich związku. Para nie potrzebowała dużo czasu i momentalnie przeszła do konkretów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy oboje byli już zaspokojeni, kobieta położyła się spać, a jej mąż wrócił do pokoju. Jednak po niedługim czasie 25-latka znowu usłyszała pukanie do swoich drzwi. Kiedy je otworzyła, to znowu ujrzała w nich swojego męża, który znów jest gotowy do akcji.

Małżonkowie ponownie wylądowali w łóżku, a gdy skończyli, to rozstali się jak za poprzednim razem. Kiedy kobiecie udało się już na trochę zasnąć, ponownie usłyszała pukanie do drzwi i o dziwo znowu stał w nich jej 85-letni mąż, któremu najwidoczniej wciąż było mało. 

Dzisiaj grzeje: 1. Prokuratura zabiera głos ws. wypadku Staraka. Potwierdzają się najgorsze obawy
2. Miliony Polaków padło ofiarą oszustwa. Chodzi o fałszywe ubezpieczenia. Możesz odzyskać pieniądze

Po już trzecich upojnych chwilach 25-latka w końcu postanowiła przemówić swojemu mężowi do rozsądku.

- Jestem naprawdę pod wrażeniem, że w Twoim wieku możesz robić to tak długo i tak często. Byłam z chłopakami trzy razy młodszymi od Ciebie, którzy nie mogli robić tego częściej niż raz, w czasie jednej nocy. Jesteś naprawdę wspaniałym kochankiem - powiedziała.

 - Czy ja już tutaj dzisiaj byłem? - odpowiedział zawstydzony dziadek.

Okazało się, że pamięć jej męża nie działała tak dobrze, jak niektóre inne funkcje życiowe. 

 

  1. Nowe, wstrząsające doniesienia na temat Piotra Woźniaka-Staraka. „Znaleziono w śrubie motorówki ludzkie włosy”
  2. Agnieszka Woźniak-Starak odchodzi od zmysłów. Wyciekły informacje na temat jej stanu. Bliscy bardzo się o nią martwią
  3. Piotr Starak z żoną szykowali się do ważnych rodzinnych chwil. Teraz ta informacja ściska za serce
  4. Właścicielka była zaniepokojona, bo adoptowany pies ciągle warczał na drzwi. Chwilę później odkryła przerażającą prawdę
  5. Polski ksiądz nagrany przed orgią, opowiada o lewatywie i pięciu osobach. "Ja mam tyłek zawsze gotowy"

źródło: Lolmania

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News