Z samego rana policja wydała pilne oświadczenie ws. poszukiwań Woźniaka-Staraka!

Z samego rana policja wydała pilne oświadczenie ws. poszukiwań Woźniaka-Staraka! Źródło: facebook.com/Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie

Żona oraz reszta rodziny modlą się, by Piotr Woźniak-Starak, mąż, syn, brat i dobry przyjaciel został odnaleziony. Dziś, we wtorek, to już trzecia doba poszukiwań, które intensywnie trwają od niedzieli. Policja w związku z tym wydała pilne oświadczenie odnośnie zaginionego mężczyzny.

Żona, mama, tata i siostra Piotra Woźniaka-Staraka trzymają kciuki, by się odnalazł. Poszukiwania są prowadzone od niedzielnego poranka. Niestety, do tej pory nie natrafiono na żaden ślad, który mógłby nakierować służby na miejsce, w którym szukać mężczyzny. Policja postanowiła wydać oficjalne oświadczenie.

Policja wydała oficjalne poranne oświadczenie. W poszukiwania włączony zostanie specjalistyczny sprzęt

Wszelkie możliwe służby zostały oddelegowane na jezioro Kisajny, by wspierać się nawzajem w poszukiwaniu producenta filmowego, Piotra Woźniaka-Staraka. W niedzielę korzystano z helikoptera, psów, a także wprowadzono specjalne łodzie z sonarami. Dziś policja wydała oświadczenie do mediów, że oficjalnie zaczynają trzeci dzień poszukiwań i będą je prowadzić aż do zmroku.

- W ciągu dnia ma dołączyć Mazurskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe i mam informację, że również WOPR z Gdyni będzie nas wspierał - aspirant Iwona Chruścińska z policji w Giżycku.

Wszystkie działania służb koordynuje policja. Dziś również w poszukiwania zostaną włączone między innymi sonary oraz specjalny robot do prac podwodnych. O godzinie 9:00 miała odbyć się odprawa podczas której zostały omówione wyniki dotychczasowych działań i zaplanowane szczegóły kolejnych. Mundurowych czeka kolejny intensywny dzień.

Żona oraz rodzina mężczyzny mocno wierzą, że Piotr żyje

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

We wtorek poszukiwania w dużej mierze skupią się na wodzie. W niedzielę tuż po zaginięciu Piotra Woźniaka-Staraka po informacjach otrzymanych od 27-letniej pasażerki łodzi skupiono się również na przeszukaniu wody, a także terenów przybrzeżnych w nadziei, że syn miliardera podobnie jak kobieta leży wycieńczony w trzcinach lub lesie. Nie przyniosło to pożądanego efektu, dlatego wczoraj tereny przybrzeżne przeszukały zastępy Wojsk Obrony Terytorialnej. Skupiono się także na poszukiwaniach blisko posiadłości - bez skutku.

Dzisiaj grzeje: 1. Bardzo bolesna wiadomość. Nie żyje aktor "Pierwszej miłości", "Świata według Kiepskich" i wielu innych hitowych seriali

2. Miliony Polaków będą kupować w Lidlu jeszcze taniej, wszystko dzięki prostemu rozwiązaniu

Jak mówią ratownicy, to już nie akcja ratownicza, lecz akcja poszukiwawcza. Wtorek to dzień prac na wodzie. Specjaliści w swoim zawodzie skupią się na przeszukiwaniu dna jeziora oraz miejsca, w którym z dużym prawdopodobieństwem mógł zdarzyć się wodny incydent. Jezioro Kisajny nie ułatwia sprawy - jego średnia głębokość to ponad 8 metrów, a w najgłębszym miejscu liczy 25 metrów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agnieszka Woźniak-Starak odchodzi od zmysłów. Wyciekły informacje na temat jej stanu. Bliscy bardzo się o nią martwią
  2. Nie żyje gwiazdor Polsatu. Fani ''Świata według Kiepskich'' pogrążeni w żałobie
  3. Małgorzata Kożuchowska wyskoczyła z wody niczym syrena. Ma ciało jak bogini
  4. Lekarze uznali, że jego syn został ugryziony przez owada. 4 dni później chłopiec zmarł
  5. Tak Jarosław Kaczyński podbija kobiece serca. Przyłapali prezesa PiS na gorącym uczynku

Źródło: Onet

Następny artykuł