Młodziutka żona Janusza Chabiora pilnie trafiła do szpitala. Wiemy, co się stało, identyczna tragedia może spotkać każdego

Młodziutka żona Janusza Chabiora pilnie trafiła do szpitala. Wiemy, co się stało, identyczna tragedia może spotkać każdego Źródło: agatawatrobska Instagram.com

Aktorka, żona Janusza Chabiora zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie z informacją o tym, że trafiła do szpitala. Zaapelowała jednocześnie do swoich obserwatorów o czujność, ponieważ na nas wszystkich może czyhać podobne zagrożenie.

Żona Janusza Chabiora, Agata Wątróbska, wstawiła na Instagrama zdjęcie ze szpitala, pod którym poinformowała, że musiała poddać się hospitalizacji. Pozornie zwykła czynność, którą wszyscy codziennie wykonujemy, stała się powodem jej nagłej wizyty w placówce. Na szczęście pomoc została udzielona na czas i nie doszło do tragedii.

Młoda żona aktora pilnie trafiła do szpitala

Żona znanego aktora zaapelowała do wszystkich, którzy nieświadomie znajdują się w ogromnym niebezpieczeństwie. Nie ukrywała, dlaczego znalazła się w szpitalu, dlatego wiemy, że identyczny kłopot może spotkać każdego. Wakacje i piękna pogoda sprawiają, że sporo czasu spędzamy na zewnątrz. Chętniej spożywamy posiłki w ogródkach restauracyjnych, a w domu praktycznie cały czas mamy otwarte okna. Właśnie z tego względu powinniśmy zwracać większą uwagę na to, co wkładamy do ust. Agata Wątróbska, żona Chabiora, trafiła do szpitala po tym, jak została użądlona przez pszczołę, gdy chciała się napić napoju. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zaapelowała do wszystkich prosząc o czujność

- Bliskie spotkanie z żądłem i niedziela na pogotowiu. Od razu pomyślałam o Ewie Sałackiej, ja miałam trochę więcej szczęścia i bliżej szpital. Sprawdzajcie zawsze szklankę z piciem! To nie są żarty! Dziękuje mojemu mężowi za szybką reakcje, zimną krew i poczucie humoru które nie opuszcza go nawet kiedy jest zagrożenie życia - przeczytać można pod postem ze szpitalnego łóżka zamieszczonego przez Agatę Wątróbską. Aktorka kabaretowa wystawiła do zdjęcia swój spuchnięty język, będący dowodem powagi sytuacji. Odniosła się również do tragicznej historii Ewy Sałackiej, jednak na szczęście tym razem sytuacja nie skończyła się tak dramatycznie. W 2006 roku Ewa Sałacka zmarła na skutek użądlenia osy, gdy brała łyk napoju.

Dzisiaj grzeje: 1. Rafał Trzaskowski przekazał smutną wiadomość. Śmierć przyszła nieubłaganie, nie żyje zasłużony Polak

2. Zmarła kilka dni po pobiciu przez męża. Tym co zrobił chwalił się kolegom

Pod zdjęciem pojawiła się lawina komentarzy 

Żona Janusza Chabiora, która również zajmuje się aktorstwem, po ujawnieniu powodu swojego pobytu w szpitalu przeczytała pod zdjęciem wiele słów otuchy. Życzymy jej szybkiego powrotu do zdrowia i przyłączamy się do jej apelu. Szczególnie w okresie letnim powinniśmy zwracać większą uwagę na to, czy w napojach, lub jedzeniu spożywanym na świeżym powietrzu, nie znalazły się owady mogące zagrażać naszemu zdrowiu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polski narciarz wstrząsnął polskimi fanami. Andrzej Bargiel ma koronawirusa, zaapelował do Polaków
  2. Fusy z kawy mają piorunujące zastosowania w samochodzie i lodówce. Nigdy ich nie wyrzucaj
  3. Ujawniono prawdę o pierwszej żonie Kurskiego. Wiele osób dowiedziało się dopiero po rozwodzie
  4. 700 polskich dzieci w niebezpieczeństwie. Napłynęła niepokojąca wiadomość, liczy się każda godzina
  5. Wiadomość najwyższej wagi z Ministerstwa Zdrowia. Polacy muszą zrobić jedną rzecz, inaczej mogą słono zapłacić
  6. Kinga Duda przekazała rodzicom ważną wiadomość. Ogromna radość w pałacu prezydenckim

Źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News