Pan młody wziął ślub, otworzył drzwi i zamarł, gdy zobaczył kto na niego czeka. Skandal na oczach całej rodziny

Pan młody wziął ślub, otworzył drzwi i zamarł, gdy zobaczył kto na niego czeka. Skandal na oczach całej rodziny Źródło: Unsplash/Wu Jianxiong

Świeżo upieczona żona nie spodziewała się, że jej najszczęśliwszy dzień zmieni się w koszmar. Gdy młoda para wyszła zza drzwi, na pana młodego ktoś już czekał.

Nie wiadomo czy żona wiedziała, kim naprawdę jest jej wybranek. Na pewno nie spodziewała się takiego "powitania" za drzwiami. Jeszcze bardziej zaskoczony był jej partner, którego życie drastycznie się zmieniło zaledwie chwile po szczęśliwej ceremonii.

Czekali na pana młodego przed drzwiami. Tego kompletnie się nie spodziewał

25-latek z Goleniowa dosłownie minuty po zawarciu związku małżeńskiego, przed drzwiami urzędu został "przywitany" przez policjantów, którzy skuli go w kajdanki i aresztowali na oczach wszystkich, którzy brali udział w uroczystości. Okazało się, że policja czaiła się na 25-latka od dłuższego czasu, ale dopiero teraz udało im się go dorwać.

Mężczyzna otrzymywał wezwania od policji do stawienia się na przesłuchania, ale w ogóle na nie nie odpowiadał. Podejrzewano, że jest powiązany z przestępstwami narkotykowymi. Jednak brak przesłuchań i dowodów nie pozwalał na prowadzenie dalszych czynności. W końcu policja zniecierpliwiona indolencją podejrzanego postarała się o nakaz aresztowania.

Żona próbowała dyskutować z policjantami, ale bezskutecznie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To właśnie ślub pogrążył mieszkańca Goleniowa. Gdy 25-latek zaplanował zawarcie związku małżeńskiego w urzędzie stanu cywilnego, na jego trop wpadli policjanci. Zdecydowali się skorzystać z tego, że poszukiwany pojawi się w placówce. Ostatecznie postanowili nie przerywać ceremonii, ale dokonać aresztowania chwilę po niej.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana aktorka ciężko choruje. „Zaczęłam przygotowywać się do śmierci”
2. Dziecko urosło zbyt duże w brzuchu matki. Podczas porodu lekarze odkryli przerażającą prawdę, zrozumieli to za późno

Rodzina i świeżo upieczona żona nie kryli oburzenia, próbując dyskutować z policjantami. Funkcjonariusze jednak musieli wykonywać czynności służbowe i nie mogli sobie pozwolić na wypuszczenie mężczyzny, którego szukali przez długi czas. Ostatecznie mężczyzna trafił do aresztu, w którym spędzi najbliższe tygodnie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Andrzej Duda na uroczystości rzucił żartem o LUDOŻERCACH. Ludzie oniemieli
  2. Powiedzieli jej, że jej córka urodziła się martwa. Prawda wyszła na jaw po 30 latach, okazała się jeszcze gorsza
  3. Mężczyzna umarł 2 lata wcześniej i zostawił po sobie nietypową rzecz. Znalazł ją jego pies, reakcja zwierzaka jest niemal ludzka
  4. Tak wyrafinowanych kotletów schabowych jeszcze nigdy nie jadłeś. Zdziwisz się, jak można do niego wykorzystać ziemniaki
  5. Mąż zapatrzył się na piersi karmiącej matki, jego wściekła żona szybko zareagowała. Prawie doszło do bójki

Źródło: Popularne

Następny artykuł