Znana jest już tożsamość kobiety, która uczestniczyła w wypadku Woźniaka-Staraka. To nie była jego żona

Znana jest już tożsamość kobiety, która uczestniczyła w wypadku Woźniaka-Staraka. To nie była jego żona Źródło: Instagram / Agnieszka Woźniak-Starak

Żona Piotra Woźniaka-Staraka, milionera i pasierba właściciela Polpharmy, z pewnością jest przerażona. Jej mąż wyruszył w rejs z 27-letnią mieszkanką Łodzi i już nie wrócił. Nadal trwają jego poszukiwania, natomiast kobieta o własnych siłach wróciła na brzeg. Kim jest kobieta, która płynęła razem z Piotrem Woźniakiem-Starakiem motorówką? Nieoficjalnie już ujawniono jej tożsamość.

Żona Piotra Woźniaka-Staraka z pewnością przeżywa obecnie wachlarz negatywnych emocji. Nie dość, że jej mąż Piotr Woźniak-Starak nadal nie został odnaleziony, a od niedzieli wciąż poszukiwany jest przez służby, które od rana dalej przeczesują tereny Pojezierza Mazurskiego, to jeszcze internauci zawracają jej teraz głowę nieustannymi pytaniami, bowiem są ciekawi, co myśli obecnie dziennikarka.

Agnieszka Woźniak-Starak zupełnie zrezygnowała z komentowania sprawy i odcięła się od mediów społecznościowych. Portale informacyjne wciąż publikują jednak coraz to nowe informacje związane ze szczegółami zdarzenia, a także osobami, które uczestniczyły w wypadku. Nieoficjalnie wiadomo już m.in., kim może być kobieta, która spędzała czas w towarzystwie milionera.

Żona Piotra Woźniaka-Staraka przeżywa prawdziwy dramat. Nieoficjalnie wiadomo, z kim pływał milioner

Dotychczas nie było zbyt wiele informacji o kobiecie, która płynęła z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Według oficjalnych informacji jest to 27-letnia mieszkanka Łodzi. To wszystko, co o niej wiadomo. Wiele źródeł, w tym m.in. serwis "Eska Hot Plota" podają, że mogła to być osoba z rodziny Piotra Woźniaka-Staraka.

Zgodnie z nieoficjalnymi informacjami, kobietą, która znajdowała się na łodzi, mogła być siostra Piotra Woźniaka-Staraka. Są to jednak na razie tylko przypuszczenia mniej lub bardziej potwierdzone przez różne media.

Poszukiwania wciąż trwają

Jak wiadomo, kobieta, która podróżowała z Woźniakiem-Starakiem, która może być jego siostrą, chwilę po wypadnięciu za burtę samodzielnie wydostała się z wody i udało jej się wydostać na brzeg.

 - Była to kobieta, która sama dopłynęła do brzegu. Poinformowała ona, że motorówką pływał z nią 39-letni mężczyzna. Od tej pory trwają jego poszukiwania - podawał rano Onet.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dzisiaj grzeje: 1. Znana jest już tożsamość kobiety, która uczestniczyła w wypadku Woźniaka-Staraka. To nie była jego żona
2. Miliony Polaków będą kupować w Lidlu jeszcze taniej, wszystko dzięki prostemu rozwiązaniu

Gdy w mediach pojawiły się te informacje, policja nie potwierdzała jeszcze, że to właśnie milioner Piotr Woźniak-Starak uczestniczył w wypadku. Dzisiaj Super Express potwierdził, opierając się na informacjach prokuratury, że rzeczywiście chodzi o męża dziennikarki TVN. Poszukiwania trwają nieprzerwanie od samego rana, na razie jednak ciągle nie przynoszą efektów. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agnieszka Woźniak-Starak odchodzi od zmysłów. Wyciekły informacje na temat jej stanu. Bliscy bardzo się o nią martwią
  2. Cała prawda o nowej prezydent Gdańska! Ujawniono, czym zajmowała się w przeszłości. Pospadacie z krzeseł
  3. Złamał obie nogi i wezwał pogotowie, ale ratownicy nie potrafili go znaleźć. Umierał przez kilka dni
  4. Jej brat bliźniak urodził się 3 miesiące później. Powód jest zdumiewający, nawet lekarze nie mogli w to uwierzyć
  5. Zawieszono poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka. Policja: Akcja zostanie wznowiona jutro

Źródło: Onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News