Żona nauczyciela ma koronawirusa i walczy o życie. Zrobiła jeden poważny błąd, teraz mąż ostrzega innych

Żona nauczyciela ma koronawirusa i walczy o życie. Zrobiła jeden poważny błąd, teraz mąż ostrzega innych Źródło: pxhere.com CC0 Public Domain

Żona nauczyciela otrzymała pozytywny wynik w teście na koronawirusa. Niestety, jej organizm nie daje rady sam walczyć z "wrogiem". Kobieta znajduje się w szpitalu i walczy o życie z pomocą maszyn, zrobiła jeden poważny i popularny błąd.

Żona pedagoga znajduje się w bardzo poważnym stanie, lekarze sami nie wiedzą, czy z tego wyjdzie. Najgorsze jest to, że jej los może podzielić każdy z nas. 

Kobieta znajduje się w stanie krytycznym, nie wiadomo, czy z tego wyjdzie

Kyle Abernathy wraz z żoną April i dziećmi na co dzień mieszka w stanie Georgia w USA. Oczywiście wiedzieli, że na świecie panuje epidemia koronawirusa, ale kiedy pojawiły się u nich podejrzane objawy, zrzucili je na powikłania po świeżo przebytej grypie. U obojga pojawiło się zapalenie płuc, dopiero potem wykonali test na obecność SARS-Cov-2. 13 marca wyniki okazały się pozytywne, a stan kobiety z dnia na dzień się pogarszał. Mężczyzna również kiepsko się czuł, ale jego żona znosiła zakażenie najgorzej.

Mężczyzna w rozmowie z magazynem "People" przyznaje, że dbał o zasady higieny. Pilnował m.in., aby członkowie rodziny nie zapominali o dłuższym myciu rąk. Na nic się to zdało: April przebywa teraz w specjalistycznym szpitalu w Rome w Georgii. Jej stan jest określany na krytyczny, lecz stabilny, nadal oddycha za pomocą respiratora.

- Jest moją żoną i po prostu za nią tęsknię. Chciałbym być przy niej, kiedy się obudzi - pisał mąż w mediach społecznościowych.

Żona starała się przestrzegać zasad higieny, popełniła jednak błąd

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kyle także musi być podłączony do tlenu przez 24 godziny na dobę. Jego płuca są w nieco lepszym stanie. Cieszy się, że będzie mógł zobaczyć się z żoną na kilka godzin i posiedzieć przy jej łóżku, zostanie bowiem przewieziona do placówki zlokalizowanej niedaleko szpitala Kyle'a. Mężczyzna zdradził także, jak jego żona zaraziła się koronawirusem.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny apel ministra. W Polsce mamy już zarażenia poziome
2. Tragiczne zdjęcia z Włoch. Wojsko ciężarówkami wywozi trumny z ciałami, kostnice nie mają miejsca

- Zaraziliśmy się wirusem w zatłoczonym miejscu. Nie była to niczyja wina. Jeśli myślisz, że media szukają tylko taniej sensacji, proszę bardzo. Ale pomyśl o 38-40 potwierdzonych przypadkach tylko w samym stanie Georgia, w tym o nas, kiedy pomyślisz o tym, że jesteś bezpieczny. Ten czas daje nam możliwość do modlitwy za siebie nawzajem, a także do tego by, pozostać czujnymi - mówił Kyle. W tym momencie w stanie Georgia jest już 199 potwierdzonych przypadków i odnotowano 3 zgony.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ważny apel szefa WHO. Mężczyzna mówi o tym, co trzeba zrobić, aby powstrzymać epidemię
  2. Przygnębiające słowa żony Wojciecha Szczęsnego. Polski bramkarz uspokaja ukochaną
  3. Niepokojące informacje z centralnej Polski. Znaleziono ciało mężczyzny
  4. Domowy test na koronawirusa, który trwa 10 sekund? Absurdalny i niebezpieczny mit krąży po sieci
  5. Czeka nas ogromny skok cen żywności? Niepokojące incydenty w Polsce, ministerstwo informuje
  6. Kasjerka Biedronki założyła maseczkę i rękawiczki. Skandal, klienci zaczęli ją upokarzać i poniżać

Źródło: ABC Zdrowie

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News