Małżeństwo postanowiło się rozstać po 19 latach razem. Po rozwodzie żona dostała od męża list, który wywołał u niej ciarki

Małżeństwo postanowiło się rozstać po 19 latach razem. Po rozwodzie żona dostała od męża list, który wywołał u niej ciarki Źródło: .

Żona nie spodziewała się takiego gestu ze strony swojego byłego partnera. Małżeństwo rozwiodło się po 19 latach, to co mężczyzna zrobił po wyjściu z sądu, sprawiło, że przeszły ją ciarki.

Żona rozwiodła się z mężczyzną po 19 wspólnych latach. Sprawa rozwodowa trwała bardzo długo, w końcu sąd wydał wyrok unieważniający ich małżeństwo. To, co później zrobił jej były partner jest niewiarygodne. Niesamowitą historie opisała w sieci córka pary, internauci są poruszeni jego gestem.

Żona dostała od byłego męża kwiaty i tajemniczy list

Małżeństwo przeżyło wspólnie niemal 20 lat, wspólnie wychowywali córkę. Niestety, po latach ich związek się wypalił, a w sądzie wylądował wniosek o rozwód. Proces trwał bardzo długo, ale w końcu zapadał wyrok, który unieważnił ich małżeństwo. Znów oboje byli singlami i mogli rozpocząć swoje życie na nowo.

Tuż po sfinalizowaniu formalności rozwodowych, kobieta niespodziewanie otrzymała od byłego partnera prezent. Mężczyzna przysłał jej bukiet ulubionych kwiatów, a do niego dołączył tajemniczy liścik. Kiedy była żona przeczytała go, przeszły ją ciarki. Tego się zupełnie nie spodziewała.

Żona nie mogła uwierzyć w to, co przeczytała w liście

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kobieta zrobiła zdjęcie kwiatów oraz listu i wysłała córce. Wzruszona dziewczyna opublikowała fotografie na swoim Twitterze, opisując historię rodziców. Post szybko stał się bardzo popularny, a internautów zruszył gest mężczyzny. Wpis podano dalej już ponad 67 tysięcy razy, a nastolatka udzieliła kilku wywiadów do różnych mediów, w których opowiadała o miłości swoich rodziców.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie można upaść niżej, uwielbiany uczestnik "Chłopaków do wzięcia" trafił do więzienia. Próbował zgwałcić swoją 79-letnią babcię
2. Nie żyje gwiazda kultowego serialu. Chorowała na raka, miała 72 lata

W liście, który mężczyzna dołączył do bukietu, napisał tylko kilka słów, jednak ich treść wywołuje łzy wzruszenia. Zapewnił on swoją byłą partnerkę, że będzie jej na zawsze. Córka pary uznała to za niezwykle romantyczny gest. Dziewczyna przyznała, że jej ojciec zawsze wysyłał mamie kwiaty, kiedy ta miała gorszy dzień i świadomość, że robi to wciąż nawet po rozwodzie, łamie jej serce.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Powoduje więcej zgonów niż wypadki drogowe. Rośnie liczba zachorowań
  2. Z ostatniej chwili. PZPN podjął decyzję w sprawie kary dla kibiców Legii"
  3. Pan młody już był przy ołtarzu, gdy nagle otworzyły się drzwi kościoła. Zorientował się o co chodzi i pobladł
  4. Uczestnik wygadał największy sekret "Goggleboxa" na TTV. Widzowie już nie będą patrzeć na program tak samo
  5. Bez żadnych zahamowań zgwałcił 15-latka w restauracji, jego krzyki ściągnęły personel. Szczegóły odbierają mowę
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy

źródło: Onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News