W południe pokłócił się z żoną. Potem przyjechała policja, antyterroryści i rozpoczęły się negocjacje

W południe pokłócił się z żoną. Potem przyjechała policja, antyterroryści i rozpoczęły się negocjacje Źródło: .

Żona nie spodziewała się, że poranna sprzeczka z mężem będzie mieć tak dramatyczny finał. Awantura zrobiła się bardzo poważna - na miejscu pojawiła się nie tylko policja, ale też antyterroryści. Niezbędne okazały się także negocjacje.

Żona tego mężczyzny nie sądziła, ze z pozoru zwyczajny dzień zamieni się w prawdziwe piekło na ziemi. Pokłóciła się z mężem, jednak już w południe sprawy przybrały wyjątkowo dramatyczny obrót. Konieczna okazała się pilna interwencja służb, w tym policji i antyterrorystów. Kobieta była przerażona.

Żona przeżyła chwile grozy

Do zdarzenia doszło w województwie małopolskim, w miejscowości Skrzydlna, doszło do scen jak z filmu akcji. Około południa do lokalną policje dotarło zgłoszenie, że mężczyzna grozi swojej żonie. Miał mówić, że ją zabije, a do tego pozamykał wszystkie wyjścia z domu, odcinając jej wszelkie drogi ucieczki. Chwilę później pod wskazanym adresem pojawili się funkcjonariusze oraz antyterroryści. Wezwano także mediatora, który miał prowadzić negocjacje z niebezpiecznym mężczyzną.

Podejrzewano nawet, że agresor mógł zaminować dom, co było szczególnie niebezpieczne. Sprawa wymagała szczególnej ostrożności zwłaszcza, że uznano męża za osobę związaną ze służbami. Rozmowy z mężczyzną trwały 10 godzin. Dopiero po tym czasie udało się ustalić, że żona jest bezpieczna, a eksperci zadecydowali o siłowym wejściu do budynku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna będzie obserwowany

Udało się wyprowadzić przerażoną kobietę z domu, a mężczyznę obezwładnić. Za swoje czyny został skierowany na obserwacje psychiatryczną, która wykaże, czy agresor nie cierpi na żadną chorobę, która mogłaby spowodować takie zachowanie. Od tego zależy, jaką dostanie karę.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje żona słynnego aktora. Zamordował ją własny syn

2. Oszukał wiele kobiet, jego urokowi nie oparła się nawet zakonnica. Ukradł blisko milion złotych

Żona przeżyła wyjątkowo traumatyczne chwile, nie doznała jednak żadnych fizycznych obrażeń. Obecnie znajduje się pod opieką psychologa, który pomoże jej w dojściu do siebie po tak okropnych doświadczeniach. Wszystkim służbom biorącym udział w akcji należą się gratulacje za wzorowo przeprowadzone działania. Dzięki ich odpowiednio dobranym metodom udało się uratować zdrowie, a może nawet życie kobiety.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Makabryczne testy w niemieckim laboratorium. Wysokość grzywny ZAŁAMUJE
  2. Danuta Wałęsa tym razem przesadziła. Jednym zdaniem rozwścieczyła miliony Polaków. To zabolało
  3. Zjadła obiad w restauracji Magdy Gessler i odkryła wielkie oszustwo na rachunku. Wykazała je i nie straciła ogromnych pieniędzy
  4. Wielkie gratulacje! Poszła na grzyby, znalazła najcenniejszy "okaz", który zmieni jej życie na zawsze
  5. Gwiazdor disco polo ożenił się i zorganizował kipiące przepychem wesele. Gdy pokazał zdjęcie żony, fanom opadły szczęki

Źródło: Polsat

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News