Żona po ostrej awanturze uciekła z domu, zostawiając męża z dziećmi. Po 2 dniach dostała od niego taki list, że aż się popłakała

Żona po ostrej awanturze uciekła z domu, zostawiając męża z dziećmi. Po 2 dniach dostała od niego taki list, że aż się popłakała Źródło: .

Żona pokłóciła się z mężem. Z pozoru nic niezwykłego, jednak ta historia jest nietypowa. Kobieta po 2 dniach otrzymała bowiem od męża list. Jego treść sprawiła, że łzy napłynęły jej do oczu.

Żona i mąż podczas kłótni mogą być nieobliczalni. Awantury małżeńskie mogą zakończyć się w dwojaki sposób: małżonkowie pogodzą się lub rozstaną. Jeżeli nie można już nic zrobić, jedynym wyjściem wydaje się rozstanie. Jednak gdy w rodzinie są dzieci, bardzo ciężko podjąć taką decyzję. W takiej sytuacji małżonkowie wolą dla dobra dzieci pozostać razem. W nadziei, że robią to dla swoich pociech, tkwią przez wiele lat w nieszczęśliwych związkach.

Jednak ta historia jest wyjątkowa. Po kłótni kobieta postanowiła zostawić swojego męża z dziećmi i uciec z domu. Po dwóch dniach od ucieczki otrzymała od męża niespodziewany list. Jaka była jego treść?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Uciekająca żona

Mąż wrócił do domu z pracy. Czekała na niego żona, która cały dzień zajmowała się dwojgiem ich dzieci. Jedyne o czym myślał mężczyzna to cisza, spokój i leżenie przed telewizorem. Jego żona jednak inaczej widziała jego powrót do domu. Gdy dowiedziała się jakie plany na wieczór ma ojciec jej dzieci, zaczęła się między nimi awantura. W rezultacie kobieta uciekła z domu, zostawiając męża samego z dziećmi. 

Mąż pod jej nieobecność napisał do niej list.

- Wiem, że dwa dni temu bardzo się pokłóciliśmy. Ale uwierz mi, że miałem ciężki dzień w pracy, byłem kompletnie wykończony. Była już 20 godzina jak wróciłem i jedyne, co chciałem zrobić, to usiąść przed telewizorem i trochę odpocząć. Widząc Cię, zauważyłem, że też byłaś wyczerpana i w kiepskim nastroju - rozpoczyna mąż.

W kolejnych fragmentach listu opisuje, jak bardzo docenia rolę kobiety w wychowaniu ich dzieci. Pisze, jak bardzo kocha swoją żonę i jak każdego dnia patrzy na nią z podziwem w oczach. Wykonuje ona niezwykłą pracę. 

- Napisałem ten list nie tylko po to, byś wiedziała jak bardzo za Tobą tęsknię, ale też dlatego, że nie chcę, abyś przeżyła kolejny dzień bez bardzo ważnej informacji: „Jesteś bardzo dzielna i świetna w tym, co robisz. Podziwiam Cię za to” - zakończył mąż.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie
2. W zaproszeniu weselnym napisali, że nie chcą prezentów tylko pieniądze. Ale kwota, jaką kazali każdemu włożyć do koperty powaliła wszystkich gości

Ten bardzo wzruszający list pokazuje, że w społeczeństwie nadal panuje błędne przekonanie o tym, że bycie matką należy do łatwych i przyjemnych zajęć, a "siedzenie w domu" to czysta przyjemność i odpoczynek. Mężczyzna dopiero wchodząc w "kobiece buty" uczy się, jak ciężką pracą jest wychowywanie potomstwa. Ważne jest też przyznanie się do winy - tak naprawdę niewiele osób stać na tak szczere wyznanie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koniec waloryzacji emerytur. Nowy, REWOLUCYJNY sposób naliczania
  2. Polska aktorka wzięła ślub w tajemnicy! Piękność wyszła za 19 lat starszego milionera [ZDJĘCIA]
  3. Ciasto na pierogi wg przepisu Magdy Gessler to niebo w gębie. Już zawsze będziecie z niego korzystać
  4. Nie wiedziała, że tego dnia w przedszkolu zamontowali kamery. Wystarczyło 30 min nagrywania i pilnie wezwano policję
  5. W telefonie chłopaka przeczytała SMS i jej świat się zawalił. Nagle w amoku zrobiła coś strasznego

źródło: webniusy

Następny artykuł