Do drzwi Agnieszki zapukała żona jej kochanka. Oniemiała, gdy usłyszała propozycję kobiety

Do drzwi Agnieszki zapukała żona jej kochanka. Oniemiała, gdy usłyszała propozycję kobiety Źródło: Unsplash/Eric Ward

Żona kochanka Agnieszki zapukała do jej drzwi. To, co wydarzyło się później, może zaskoczyć. Kobieta była zszokowana, kiedy usłyszała, co żona jej ukochanego ma do powiedzenia.

Żona kochanka Agnieszki postanowiła skonfrontować się ze swoją rywalką. Zapukała do jej drzwi i przedstawiła pewną propozycję. Jej słowa były bardzo zaskakujące, szczególnie biorąc pod uwagę całą zaistniałą sytuację. 

Żona zachowała się w sposób niestandardowy 

Żona, której partner ma romans na boku, często nie zdaje sobie sprawy z jego zdrad. W domu może być najbardziej kochającym i czułym człowiekiem, ale to wcale nie świadczy o tym, że poza nim nie jest zdolny do oszustwa. 

Historia Agnieszki, która wdała się w romans ze swoim żonatym współpracownikiem D., jest kolejną opowieścią o mężczyźnie, który w perfidny sposób wykorzystywał dwie kobiety jednocześnie. Kochanka była zaskoczona, kiedy żona ukochanego zapukała do jej drzwi i oniemiała, gdy usłyszała jej propozycję. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Niszczące skutki romansów 

Gdy kobieta zjawiła się w domu kochanki Agnieszka nie wiedziała czego może się spodziewać. Najprawdopodobniejszym scenariuszem była wielka awantura i walka o serce mężczyzny, którego z obiema kobietami łączyła relacja miłosna. 

Żona zachowała się jednak zupełnie inaczej. Przede wszystkim pokazała swoją postawą, że doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jej mąż ma romans. Jednocześnie nie przejawiała żadnych objawów złości czy niechęci wobec Agnieszki. Wydawała się być pogodzona z losem i przyznała, że jest świadoma tego, że D. ma swoje potrzeby. Wyjawiła również, że to nie pierwszy raz kiedy jej mąż szuka wrażeń z inną partnerką. 

Ze stoickim spokojem przedstawiła również swoją propozycję. Kobieta poprosiła Agnieszkę o to, żeby jej partner wracał do domu na noc, ponieważ potrzebuje jego pomocy w opiece nad ich córeczką, która wymaga ciągłego wstawania i zajmowania się nią właśnie w późnych godzinach nocnych. 

Dzisiaj grzeje: 1. Potwierdziły się straszne doniesienia dot. Piotra Woźniaka-Staraka. Jest komunikat prokuratury
2.Resort zabrał głos w sprawie 500 plus. Wiemy, kto nie dostanie pieniędzy

Obie te kobiety w gruncie rzeczy zostały wykorzystane przez jednego mężczyznę. Była w nich swojego rodzaju dziwna więź. Obie miały świadomość swojego istnienia, ale wolały cierpieć i akceptować zaistniałą sytuację niż rozstać się z D. Wyleczenie się z tych masochistycznych zapędów kosztowały Agnieszkę lata terapii. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agnieszka Woźniak-Starak odchodzi od zmysłów. Wyciekły informacje na temat jej stanu. Bliscy bardzo się o nią martwią
  2. Córka znanej dziennikarki pokazała zupełnie nagie zdjęcie. Fanom odebrało mowę, gdy zrozumieli dlaczego się rozebrała
  3. Napływają podtrzymujące na duchu słowa. Ich adresatem żona Woźniaka Staraka
  4. Agnieszka Chylińska przerywa koncertowanie na długo. Podała przykry powód
  5. Maja Sablewska nie przestaje zachwycać swoich fanów. Pokazała, jak się buja bez ubrań

Źródło: Onet

Następny artykuł