Żona zdradziła go z 60 facetami. Zaplanował dla niej najlepszą zemstę, nigdy jej nie zapomni

Żona zdradziła go z 60 facetami. Zaplanował dla niej najlepszą zemstę, nigdy jej nie zapomni Źródło: Lifebuzz

Żona zdradziła swojego męża z sześćdziesięcioma facetami. Mężczyzna nie podejrzewał, że ukochana kobieta może dopuścić się tak potwornych czynów. Na szczęście prawda wychodzi na jaw - tak było także tym razem. Kiedy zdradzony małżonek dowiedział się o przygodach żony, zaplanował zemstę, której nigdy nie zapomni.

Kiedy decydujemy się na ślub z ukochaną osobą, przyrzekamy jej miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Zakładamy, że wspólna historia nigdy się nie skończy, a małżonkowie pozostaną ze sobą do momentu, w którym śmierć ich nie rozłączy. Takie nadzieje żywił również pewien młody żołnierz, który stanął na ślubnym kobiercu z kobietą, w której zakochał się od pierwszego wejrzenia przed kilkoma laty. 

Żona zdradziła go z sześćdziesięcioma facetami

Para spotykała się od dłuższego czasu. Byli bardzo zakochani i właściwie nierozłączni. Spędzali ze sobą każdą wolną chwilę, nawet krótkie rozłąki były niezwykle bolesne. Kiedy byli razem, świat mógłby nie istnieć. Mężczyzna był zawodowym żołnierzem, co oznaczało częste przeprowadzki. Dlatego momenty, w których musieli przebywać osobno, były niezwykle częste. Mimo to ich związek trwał. W końcu postanowili się pobrać i spędzić ze sobą resztę życia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Niedługo po najważniejszym dniu ich życia, przyszedł rozkaz, który zmusił świeżo upieczonego męża do wyjazdu na misję. Jego przyszły wyjazd sprawił, że w małżeństwie zaczęło dziać się coś bardzo niepokojącego. Kobieta zaczęła miewać poważne problemy ze snem. Bezsenne noce przepełnione były koszmarami spowodowanymi przez często nawracające stany lękowe. Zatroskany małżonek zadbał o to, żeby żona uzyskała profesjonalną pomoc ze strony lekarza.

Sesje, na które uczęszczała, z dnia na dzień stawały się coraz częstsze i dłuższe. Żołnierz nie podejrzewał, że dzieje się coś bardzo niepokojącego. Myślał, że ukochana potrzebuje więcej czasu na rozmowę ze specjalistą. Nie zaniepokoiły go również wyjazdy do sklepów znajdujących się w odległych miastach. Jego żona była piękną i zadbaną kobietą, dlatego lubiła spędzać czas w butikach odzieżą. Kiedy przyszedł czas wyjazdu, para pożegnała się bardzo czule.

Kiedy mężczyzna był już na miejscu, odebrał telefon od zdenerwowanej teściowej. Emerytka krzyczała na niego i oskarżała go, że skrzywdził jej córkę i sprowadził ją na złą drogę. Żołnierz był bardzo zdezorientowany, szczególnie, kiedy usłyszał, że rodzina ukochanej myśli, że jest gejem. Okazało się, że bliscy przyłapali jego żonę na licznych romansach, a ta, spanikowana, podała im właśnie taką wymówkę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy muszą uważać, żywioł uderzy z wielką siłą. Czerwone alerty dla 10 województw, poważne zagrożenie zdrowia i życia

2. Ministerstwo zdrowia niespodziewanie wprowadziło ważną zmianę. Kluczową wiadomość mogą otrzymać tysiące Polaków

Małżonek niezwłocznie wrócił do domu i zażądał wyjaśnień. Wkrótce doszło do sprawy rozwodowej, jednak kobieta nigdy nie przyznała się do winy. Kiedy wyszło na jaw, że jest w ciąży, mąż zaplanował zemstę. Zgodnie z jego przewidywaniami, testy DNA wykazały, że nie jest ojcem dziecka. Wtedy jego żona wyznała oszałamiającą prawdę - zdradziła go z sześćdziesięcioma mężczyznami. Mężczyzna zatrudnił adwokatów, którzy sprawili, że niewierna ukochana straciła cały majątek i zaufanie bliskich.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cudowny przepis na pierogi po polsku, pyszniejsze niż ruskie. Tajemnicą jest obłędny farsz
  2. Ukochana Grzegorza Krychowiaka nie próżnuje. Nie tak dawno pokazywała biust, dzisiaj czaruje nogami (FOTO)
  3. Gwiazda "M jak miłość" z ciążowym brzuszkiem. Aktorka zaskoczyła fanów
  4. Żona zdradziła go z 60 facetami. Zaplanował dla niej najlepszą zemstę, nigdy jej nie zapomni
  5. Gwiazda serialu uwielbianego przez Polaków oskarżona o gwałt na 3 kobietach. Ma poważne kłopoty
  6. Wstrząsające nagranie z monitoringu windy. Kamera nagrała, co babcia robi biednemu dziecku


Źródło: Webniusy 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News