Żołnierz dowiedział się, że żona zdradziła go z 60 mężczyznami. Jego zemsta była bezlitośnie perfekcyjna

Żołnierz dowiedział się, że żona zdradziła go z 60 mężczyznami. Jego zemsta była bezlitośnie perfekcyjna Źródło: publicdomainpictures.net/George Hodan

Żona zdradziła męża z 60 mężczyznami. Aby uszło jej to na sucho, wymyśliła irracjonalną historię. Mąż dowiedział się o wszystkim dzięki teściowej.

Żona do końca życia będzie żałować swoich licznych zdrad. Mężczyzna poprzysiągł sobie, że jej nie popuści, chciał jej pokazać, czym skutkuje brak szczerości.

Żona tuż po ślubie zaczęła się dziwnie zachowywać. Mąż chciał dla niej jak najlepiej

Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia i już wtedy wiedzieli, że chcą być ze sobą aż do śmierci. Ich życie było bajką, lecz pewnego dnia mężczyzna dostał wezwanie na misję, był bowiem żołnierzem. Przed jego wyjazdem postanowili sformalizować związek. Jednak tuż po tym, jak zostali mężem i żoną, kobieta zaczęła dziwnie się zachowywać. Miała koszmary senne, napady lęku, zaczęła cierpieć na bezsenność.

Z racji tego, że mąż był żołnierzem żona mogła korzystać z najlepszej opieki medycznej. Miesiąc przed długim rozstaniem ukochany znalazł i umówił ją do świetnego specjalisty. Z czasem wizyty kobiety u lekarza zaczęły być coraz częstsze, a zarazem dłuższe. Mężczyźnie zaświeciła się wtedy czerwona lampka, ale kierował się tym, że chce wyprostować zdrowie psychiczne zony. Być może dłuższa terapia była konieczna. Potem kobieta zaczęła wyjeżdżać za miasto do różnych sklepów. Kiedy nadszedł czas rozstania, nie mógł powstrzymać łez. Miał nadzieję, że kiedy wróci, spotka odmienioną ukochaną, czułą, spokojną i z dobrym humorem.

O wszystkim dowiedział się od teściowej. Aż go zmroziło

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Służba trwała, a żona czekała w domu. Pewnego dnia zaskoczony żołnierz otrzymał telefon od teściowej. To nie była miła rozmowa, kobieta miała bowiem pretensje o to, że mężczyzna zataił fakt bycia gejem. Okazało się, że żona zaczynała coraz to nowsze romanse, a swoim rodzicom tłumaczyła, że mąż ukrył przed nią, że jest gejem. W związku z tym czuła się zwolniona z obowiązku dochowania wierności i mogła spać, z kim tylko zechce. Mężczyzna był zdruzgotany i wiedział już, jak się zemści.

Dzisiaj grzeje: 1. Żona słyszała straszliwe krzyki z garażu. Prawie zemdlała, gdy odkryła największy sekret męża
2. Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy

Dowiedział się, że odkąd go poznała, spała z ponad 60 mężczyznami. Jest nawet w ciąży, ale sama nie wie z kim - na pewno nie ze zdradzonym żołnierzem. Ten natychmiast złożył sprawę o rozwód z winy kobiety, nie wchodził z nią w polemikę, zachowywał się chłodno i obojętnie. Na rozprawie żona zarzekała się, że to jego dziecko, jednak nie zgodziła się na badania DNA, przez co sama się "wkopała". Później kompletnie pogubiła się w zeznaniach. Żołnierz zabrał jej wszystko: majątek, pieniądze ze współdzielonego kąta, ubezpieczenie. Została bez niczego, rodzina również nie chciała mieć z nią nic wspólnego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Takiej promocji w Rossmannie jeszcze nie było. Dwa produkty za darmo
  2. Rząd uregulował zasady dotyczące trzynastek. Ważne informacje dla emerytów
  3. Bardzo smutne informacje o Andrzeju Grabowskim. Współczujemy
  4. Kiedyś nazywano ją najbrzydszą kobietą świata. Internauci oniemieli słysząc czym się dzisiaj zajmuje
  5. Przepis na kotlet schabowy Magdy Gessler rozsadza podniebienie rozkoszą! A przecież jej sztuczka jest bardzo prosta, każdy może ją zrobić

Źródło: Lolmania

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News