Żona znanego aktora została brutalnie zamordowana. Policja ujawniła, co zrobił ich syn

Żona znanego aktora została brutalnie zamordowana. Policja ujawniła, co zrobił ich syn Źródło: youtube/bcs_los_angeles/

Żona znanego i uwielbianego aktora została brutalnie zamordowana. Nikt nie spodziewał się, że spotka ją tak okrutny los. W mediach pojawia się coraz więcej szokujących faktów w sprawie.

Żona ukochanego przez miliony gwiazdora została w potworny sposób zaatakowana i zdołała ujść z życiem. Służby błyskawicznie wszczęły dochodzenie, a to, co wydarzyło się zaledwie kilka chwil później, mrozi krew w żyłach. Aż trudno sobie wyobrazić, że ich syn mógł zrobić coś takiego. Przekazano również nieoficjalne informacje na temat samego aktora. 

Żona znanego aktora brutalnie zamordowana 

Postaci Rona Ely'ego, znanego w głównej mierze z serialu Tarzan emitowanego w NBC w latach 1966–68, nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Fani wciąż nie potrafią uwierzyć w tragedię, jaka rozegrała się wieczorem minionego wtorku, w jego domu w Santa Barbara w Kalifornii. Wezwano wówczas policję po tym, jak jego żona, Valerie Ely, została brutalnie zaatakowana. 

Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce, znaleźli ją leżącą martwą na ziemi. Miała liczne rany kłute. Niemal od razu pojawiła się wstępna teoria o prawdopodobnym sprawcy, dlatego rozpoczęto jego poszukiwania. Nie minęło wiele czasu, a rozegrała się kolejna tragedia z udziałem bliskiej osoby aktora. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Policja ujawniła, co zrobił syn 

Okazało się, że to syn aktora, Cameron, jest winny śmierci matki. Gdy mundurowym udało się do niego dotrzeć, stawiał upór i stwarzał zagrożenie. Policjanci oddali śmiertelne dla niego strzały.

- Podczas przeszukiwania podejrzany znajdował się poza domem. Stanowił zagrożenie i w odpowiedzi czterech funkcjonariuszy wystrzeliło, śmiertelnie go raniąc - mówił szeryf lokalnej policji. 

Dzisiaj grzeje: 1. Krystyna Loska dziś. Nie uwierzycie, jak wygląda legendarna spikerka. Ma 82 lata
2. Rodzice chodzą bez żadnych ubrań i uprawiają stosunki na oczach dzieci. Twierdzą, że to normalne

Według nieoficjalnych informacji, przekazywanych przez zagraniczne media, 62-letni aktor najprawdopodobniej nie ucierpiał z rąk syna, chociaż pojawiły się wieści, jakoby w nocy został przewieziony do szpitala. Nie odniósł jednak poważnych obrażeń. Czeka go teraz długi czas powrotu do zdrowia, przede wszystkim psychicznego, po stracie ukochanej żony i syna, który równocześnie okazał się mordercą.

Najlepsze newsy dnia:

  1. FATALNE prognozy dla Polski. Nadchodzą bardzo złe lata
  2. Ciężarna kobieta miała dostać rutynowy zastrzyk. Lekarz wykonał aborcję. Gdy się zorientował, było już za późno
  3. Odbierali poród i myśleli, że dziecko urodziło się zdrowe. Spojrzeli na pępowinę i dotarło do nich, że mają niewiele czasu
  4. Mama przez rok więziła nastoletniego syna w toalecie. Jak go odnaleźli, był tak wycieńczony, że ważył 15 kg, straszne
  5. Przenigdy nie wylewaj wody po ugotowanych ziemniakach. Prawie nikt nie wie, jak bardzo jest cenna

Źródło: o2

Następny artykuł