Mąż oświadczył żonie, że odtąd jego słowo jest prawem. Jej odpowiedź rozłoży was na łopatki, popłaczecie się ze śmiechu

Mąż oświadczył żonie, że odtąd jego słowo jest prawem. Jej odpowiedź rozłoży was na łopatki, popłaczecie się ze śmiechu Źródło: unsplash/christian_fregnan/

Żona często musi udowadniać, że wcale nie jest słabszym ogniwem i też ma prawo podejmować decyzję w domu. Ta kobieta zrobiła to w fenomenalny sposób i zapewne niejeden facet na długo zapamiętałby te słowa. Uśmiech sam ciśnie się na usta.

Żona była w wielkim szoku, gdy nagle mąż wparował do kuchni i oświadczył, że jego słowo jest prawem. Choć długo nie mogła wyjść ze zdumienia, jego wypowiedź skwitowała w brawurowy sposób i szybko sprowadziła mężczyznę na ziemię. Popłaczecie się ze śmiechu, gdy przeczytanie historię tej pary. 

Wszystko zaczęło się od książki

Z pewnością niejedna kobieta miała wrażenie, że jest w związku traktowana przez partnera nieodpowiednio. Być może ukochany stara się sugerować, że to jego zdanie jest ważniejsze, lecz trzeba umiejętnie zachować się w takiej sytuacji. 

Jak możemy się dowiedzieć, wszystko zaczęło się od na pozór niewinnej książki, zatytułowanej: "Możesz być panem we własnym domu". Mąż w najlepsze pogrążył się w lekturze, przemierzając wzrokiem kolejne linijki tekstu i zagłębiając się w tajniki idealnego podziału ról w gospodarstwie domowym. Jeszcze zanim dotarł do ostatniej strony, czym prędzej udał się do kuchni, gdzie wówczas znajdowała się jego żona i złożył specjalne oświadczenie. Żądań nie było końca.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Żona pokazała mężowi, gdzie jego miejsce 

Jego przemowa była długa i zawierała wiele niesamowitych postulatów. 

- Od teraz musisz sobie zacząć zdawać sprawę, że ja jestem panem tego domu, a moje słowo jest prawem. Przygotujesz mi wyśmienity obiad, a gdy skończę go jeść, zaserwujesz mi znakomity deser. Po kolacji udasz się ze mną do sypialni i będziemy się zabawiać w taki sposób, jaki sobie wymyślę. Po wszystkim przygotujesz mi kąpiel, abym mógł się odprężyć. Umyjesz mi plecy, wytrzesz ręcznikiem i podasz szlafrok. Następnie zrobisz mi masaż stóp. A teraz zgadnij kto jutro założy na mnie ubranie i uczesze mi włosy? - powiedział. 

Reakcja żony była natychmiastowa i wprost fenomenalna. W szybki sposób pokazała mężowi, kto tak naprawdę rządzi w ich domu. 

- Jak na moje, będzie to pracownik zakładu pogrzebowego - odpowiedziała. 

Historia pojawiła się na portalu "Newsner" i  - jak informują twórcy - nie jest prawdziwa. Ten jeden szczegół nie przeszkadza jednak w odbiorze opowieści, a reakcja w każdym przypadku jest taka sama - nie da się powstrzymać śmiechu. 

  1. NIE ŻYJE żona aktora "Barw Szczęścia". Dramatyczne choroba zabrała mu ukochaną, wstrząsające fakty
  2. Ukochana przez Polaków aktorka przeszła operację plastyczną. Twarz 57-latki jest nie do poznania, wygląda koszmarnie. Co z jej karierą?
  3. Szokująca przepowiednia słynnej jasnowidzki ws. Dawidka. Wmuruje was w ziemię
  4. Sąd zdecydował o odtajnieniu dokumentów, książę zmuszał nastolatkę do stosunku. Skandal rozrywa brytyjską rodzinę królewską
  5. 4-latek zapewnia, że w poprzednim wcieleniu był księżną Dianą. Ujawnia porażające fakty, jesteśmy w szoku
  6. Krzysztof Rutkowski mówi, co najprawdopodobniej zrobił ojciec Dawidka z synem. Te słowa przerażają

Źródło: newsner

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu