Zdruzgotana żona Olbrychskiego przerywa milczenie. Ciało wnuka aktora znaleziono w strasznym stanie

Zdruzgotana żona Olbrychskiego przerywa milczenie. Ciało wnuka aktora znaleziono w strasznym stanie Źródło: YouTube TVP VOD

Po rodzinnej tragedii stanowisko zajęła wreszcie żona Daniela Olbrychskiego. Kobieta przerwała milczenie i opublikowała w mediach społecznościowych emocjonalny wpis. Postanowiła zdradzić kilka szczegółów, dotyczących relacji polskiego aktora ze swoimi wnukami. Rodzina wciąż dochodzi do siebie po dramacie, jaki niedawno się rozegrał.

Do niedawna żona Daniela Olbrychskiego milczała na temat strasznej tragedii, jaka dotknęła całą rodzinę polskiego aktora. Wreszcie kobieta zdecydowała się na komentarz. Zdradziła, jak wyglądały relacje jej małżonka z wnukami. Rodzina Daniela Olbrychskiego wciąż próbuje uporać się ze śmiercią Jakuba, który zmarł niedawno. Krystyna Demska-Olbrychska przyznała, że trudno ubrać w słowa to, co teraz czują najbliżsi.

Chociaż żona Daniela Olbrychskiego również przeżywa rodzinny dramat, jaki spotkał rodzinę wielkiego, polskiego aktora, próbuje wspierać małżonka. Kobieta nie potrafiła dłużej milczeć i sama zdecydowała się na publikację emocjonującego wpisu, który wyraża wielki żal i ból po tragicznej śmierci Jakuba. Krystyna Demska-Olbrychska wspomniała również, jakie relacje łączyły Daniela Olbrychskiego z jego wnukami. Rodzina artysty obecnie przeżywa żałobę związaną ze śmiercią 28-latka.

Żona Daniela Olbrychskiego opublikowała pełen emocji wpis na Facebooku

Obecnie żona Daniela Olbrychskiego wraz z wielkim polskim aktorem i najbliższymi przeżywają żałobę po śmierci wnuka aktora, 28-letniego Jakuba. Niedawno znaleziono ciało mężczyzny, który nagle wyszedł z domu i już do niego nie wrócił. Wiadomo, że syn Rafała Olbrychskiego od lat zmagał się z chorobą psychiczną. Mężczyzna miał chorować na schizofrenię z epizodami psychozy.

Żona aktora, który zagrał w wielu kultowych filmach, opublikowała w mediach społecznościowych poruszający wpis. Wyraziła w nim wielki ból, jaki towarzyszy jej i całej rodzinie po śmierci 28-letniego Jakuba. Zmarły miał wyjść z domu bez dokumentów, w samej koszuli. Został znaleziony martwy - na jego ciele nie było wierzchniego ubrania. Taki widok, przy obecnej aurze, może wydawać się wstrząsający. Nie potwierdzono, czy zmarł z powodu wyziębienia organizmu, czy z wycieńczenia. Krystyna Demska-Olbrychska napisała kilka słów na swoim Facebooku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Nie żyje Kubuś, starszy wnuk Daniela. Nie mam słów - napisała kobieta.

Dzisiaj grzeje: 1. Ważny komunikat sanepidu. Pilne poszukiwania kobiet, których lekarz ma koronawirusa, duże niebezpieczeństwo

2. Polski minister zarażony koronawirusem czuje się gorzej. Znamy szczegóły

Żona Daniela Olbrychskiego wraz z pozostałymi członkami rodziny obecnie przeżywają żałobę po śmierci wnuka polskiego aktora. Antoni, brat zmarłego, stwierdził, że 28-letni Jakub już od dłuższego czasu zmagał się z chorobą psychiczną, w dodatku miał przerywać terapię i odstawiać leki, co tylko pogarszało jego stan zdrowia. Inna z bliskich osób Daniela Olbrychskiego również nie może pogodzić się z dramatycznym wydarzeniem. Stwierdziła, że wnuk nie powinien umierać przed swoim dziadkiem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szkoły będą zamknięte znacznie dłużej. Znamy konkretną datę
  2. Nie żyje były reprezentant Polski. Był prawdziwą legendą Ekstraklasy, oficjalny komunikat klubu
  3. Mamie dwójki dzieci jako pierwszej podano testowaną szczepionkę na koronawirusa. Wypowiedziała słowa, które przejdą do historii
  4. Ważny apel polskiego rządu ws. kwarantanny. Niewiele osób o tym wiedziało
  5. Dramatyczne informacje z zachodniej Polski. Matka zabiła 2-letnie dziecko, zrobiła to w najgorszy sposób
  6. WHO dobitnie odpowiedziała wszystkim, którzy z obawy przed koronawirusem jedzą czosnek

źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News