Pocałował zwłoki żony, a po chwili osunął się na ziemię. Nikt nie mógł przewidzieć, jak to się skończy

Pocałował zwłoki żony, a po chwili osunął się na ziemię. Nikt nie mógł przewidzieć, jak to się skończy Źródło: unsplash/Mayron Oliveira

Żona odeszła, a jej mąż z wielkim żalem pojawił się na pogrzebie. W trakcie całowania swojej ukochanej po raz ostatni, doszło do czegoś, czego nikt nie mógł się spodziewać. Staruszek upadł i przeraził wszystkich zgromadzonych na uroczystości.

Żona była jego największą przyjaciółką i miłością. Robert i Yywone od samego początku tworzyli piękną i kochającą się parę. Mieszkali razem w wielkim domu, cieszyli się dziećmi i wnukami, a wiele wskazywało na to, że ich idylla potrwa jeszcze wiele lat. Niestety choroba nowotworowa małżonki zabiła ją na kilka dni po 50. rocznicy ślubu. Pogrzeb, który przyciągnął dużo członków rodziny i znajomych, był niewyobrażalnie smutną uroczystością. Wszystko przez Roberta i jego pożegnanie z nieboszczką.

Żona zmarła. Mężczyzna przyszedł na pogrzeb i nie mógł ukryć żalu

Kiedy Yywone zmarła, Robert, który był do tej pory bardzo pogodny, zamknął się w sobie. Nie reagował na członków rodziny, a dzieci z wnukami martwiły się tym, jak ich bliski radzi sobie z żalem. Mężczyzna, jeśli mówił o czymkolwiek, to o swojej żonie, której nie było już przy jego boku.

Dzień pogrzebu był wyjątkowo smutny, a Robert prowadził trumnę z ukochaną do samego cmentarza. Kiedy doszło do pożegnań, a mężczyzna chciał po raz ostatni ucałować zmarłą, stało się coś bardzo smutnego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Robert dołączył do Yywone

Mężczyzna po pocałowaniu zmarłej zaczął się czuć bardzo źle. Miał w zamiarze powiedzieć nad grobem swojej ukochanej kilka słów, ale niestety nie dał rady. Robert opadł z sił i upadł przy grobie, w którym miała być pochowana jego żona.

Dzisiaj grzeje: 1. Krystyna Loska dziś. Nie uwierzycie jak wygląda legendarna spikerka. Ma 82 lata
2. Rodzice chodzą bez żadnych ubrań i uprawiają stosunki na oczach dzieci. Twierdzą, że to normalne

Przybyli lekarze stwierdzili zgon mężczyzny, który nastąpił przez zatrzymanie akcji serca. Staruszek najprawdopodobniej nie potrafił sobie poradzić ze stratą ukochanej i chciał za wszelką cenę dołączyć do niej w zaświatach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. FATALNE prognozy dla Polski. Nadchodzą bardzo złe lata
  2. Gwiazda TVN przeżyła horror. To, co robił jej ojciec jest straszne
  3. Odbierali poród i myśleli, że dziecko urodziło się zdrowe. Spojrzeli na pępowinę i dotarło do nich, że mają niewiele czasu
  4. Mama przez rok więziła nastoletniego syna w toalecie. Jak go odnaleźli, był tak wycieńczony, że ważył 15 kg, straszne
  5. Przenigdy nie wylewaj wody po ugotowanych ziemniakach. Prawie nikt nie wie, jak bardzo jest cenna

Źródło:  Lolmania

Następny artykuł