Poruszający dramat rodzinny Izy, która musi mieszkać z ohydnym mężczyzną: "Jest mi z tym bardzo źle i obarczam się poczuciem winy"

Poruszający dramat rodzinny Izy, która musi mieszkać z ohydnym mężczyzną: "Jest mi z tym bardzo źle i obarczam się poczuciem winy" Źródło: unsplash/luis_galvez/

Jako żona nie jest szczęśliwa i, co więcej, przyznała, że brzydzi się swojego męża i nie potrafi przebywać w jego otoczeniu. Mimo to, nie może od niego odejść i od wielu lat tkwi w małżeństwie bez przyszłości.

Żona nie opuści swojego męża, choć uważa go za najbardziej obrzydliwego mężczyznę jakiego spotkała? Iza zdecydowała się podzielić swoją historią i dokładnie opisać dramat, jaki przeżywa. Otwarcie przyznała, że czuje się winna i nie potrafi znaleźć rozwiązania całej sytuacji. 

Czuje się źle jako żona

Portal Popularne, podzielił się kolejną historią swojej czytelniczki. Iza ze szczegółami opowiedziała o swoim małżeństwie, które jej zdaniem, nigdy nie miało sensu. Kobieta przyznała, że brzydzi się męża Roberta, który nie dba o higienę osobistą i do tego wszystkiego w absurdalny sposób zachowuje się w towarzystwie. 

- (...) Nie zmienia regularnie bielizny i zęby myje raz dziennie. A gdy zje coś tłustego, nie wytrze rąk i dotyka wszystkiego, co znajduje się dookoła niego. Śmieje się tak głośno, jakby nigdy w życiu tego nie robił. Potrafi także bekać i pierdzieć przy gościach - opowiada Iza.

Przyznała, że czuje nie tylko obrzydzenie w stosunku do męża, ale również wstyd, gdy tylko musi udać się wraz z nim w miejsce publiczne. Iza wyznała, że nie łączy ich nic prócz kredytu i dzieci, i wyłącznie te kwestie wciąż utrzymuje ją w małżeństwie. Kobieta twierdzi, że choć czuje wstręt i niechęć w stosunku do Roberta, nie wyobraża sobie zostawić go samego z długiem. 

Małżeństwo, które nigdy nie istniało 

Dalsze słowa Izy są naprawdę szokujące. Czytelniczka portalu wyznała, że jej małżeństwo nigdy tak naprawdę nie istniało. Wyszła za Roberta zbyt szybko, co nie było spowodowane silnym uczuciem, a chęcią ucieczki z domu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Nie kochałam go od razu, nie wiem czy w ogóle go kochałam, ale bardzo starałam się po prostu być z nim szczęśliwa i żyć w zgodzie (...) Jest mi z tym bardzo źle i obarczam się poczuciem winy, ponieważ wiem, że może Robert mógłby kogoś spotkać i dać komuś szczęście - wyznaje dla portalu Popularne. 

Iza tłumaczy, że nie potrafi znaleźć rozwiązania tej trudnej sytuacji, bowiem wciąż zwraca uwagę na dobro męża i nie chce, by cierpiał.

  1. Justyna Żyła w CIĄŻY?! Opublikowała zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem. Nikt już nie ma wątpliwości
  2. Nie żyje znany aktor. Fani i rodzina są w szoku. Zmarł niespodziewanie, miał 47 lat
  3. Właśnie ujawniono, co mama Dawida powiedziała mężowi. To dlatego się zabił
  4. Niesamowicie pokrzepiające informacje, ojciec wypuścił Dawidka żywego? Dowódca grupy poszukiwawczej wlał nadzieję w całą Polskę
  5. Oficjalne: Niemal wszyscy byli w błędzie ws. Dawidka! Policja właśnie ujawniła prawdę
  6. Ojciec Dawidka ma też córkę! Wiąże się z nią dramatyczna historia
  7. Andrzej Grabowski nabijał się z Jarosława Kaczyńskiego. Teraz niszczą mu życie
  8. Krystyna Pawłowicz odchodzi z polityki!
     

Źródło: popularne

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu