Będziecie w szoku kim była pierwsza żona Majdana. To nie Doda ani Małgorzata Rozenek

Będziecie w szoku kim była pierwsza żona Majdana. To nie Doda ani Małgorzata Rozenek Źródło: youtube.com/przeglądsportowy

Żona Radosława Majdana to tytuł, którym mogą się obecnie pochwalić trzy kobiety w Polsce. Znany ze swojej kochliwości i umiłowania do pięknych dam piłkarz aż trzy razy stawał na ślubnym kobiercu. Zapewnienie o wiecznej miłości już dwa razy nie znalazło przełożenia w rzeczywistości, a sam były piłkarz dopiero u boku Małgorzaty Rozenek znalazł miłość. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, kim była pierwsz żoną piłkarza i czym obecnie zajmuje się była ukochana reprezentanta Polski.

Pierwsza żona Radosława Majdana jest jedną z najbardziej tajemniczych postaci w biografii piłkarza. Mało kto o tym pamięta, ale w 1998 roku ówczesny zawodnik Pogoni Szczecin zauroczył się i oświadczył swojej pierwszej, poważnej miłości. Do małżeństwa Majdana dochodziło jeszcze dwukrotnie, a sam piłkarz unikał tematu swojego związku. Jak się okazuje, eks-miłość bramkarza jest bardzo znana, a sama wielokrotnie opowiadała i odnosiła się do obecnego małżeństwa sportowca.

Żona Majdana jest bardzo znana. Nieznane kulisy z życia piłkarza

Związek Majdana z aspirującą projektantką mody, Sylwią Kajdanowicz sięga końcówki lat 90. Podstawowy bramkarz szczecińskiej Pogoni zakochał się w aspirującej artystce, a para stanęła przed ołtarzem 20 czerwca 1998 roku. Nie wiadomo, ile trwał właściwie związek pary, ale już w 2005 roku na jaw wyszło, że sportowiec jest związany z Dorotą Rabczewską, z którą przez trzy lata tworzył związek małżeński.

Sama Sylwia Majdan nie jest co prawda tak medialna, jak inne żony piłkarza, ale często wielokrotnie odnosiła się do obecnego związku swojego byłego męża i podkreślała, jakie relacje ich łączą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

O Sylwię Majdan zazdrosna była nawet Rozenek

Mimo że sam piłkarz na każdym kroku podkreśla swoją wielką miłość do Małgorzaty Rozenek, to postać Sylwii Majdan przez pewien czas pozostawała tematem wyjątkowo denerwującym "Perfekcyjną Panię Domu". Wszystko przez fakt przeprowadzki pierwszej żony bramkarza ze Szczecina do Warszawy i odnowieniu kontaktu między byłymi ukochanymi. Sama projektantka mody uspokajała wtedy jednak gwiazdę TVN, mówiąc, że nie łączy ją z Radosławem Majdanem nic prócz przyjaźni.

- Małgosia nie ma żadnych powodów do zazdrości. To cudowna, piękna, fantastyczna osoba i nie ma żadnych powodów, absolutnie! Jeszcze nie mieszkam w Warszawie, cały czas kursuję między Warszawą, Szczecinem a Berlinem – przekonywała Sylwia Majdan.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Nie żyje znany aktor. Fani i rodzina są w szoku. Zmarł niespodziewanie, miał 47 lat
  2. Znana gwiazda trafiła do szpitala! Przeszła bardzo ciężką operację. Cierpiała z niewyobrażalnego bólu 
  3. Były szef ochrony prezydenta przekazał policji ważną wskazówkę ws. Dawidka. Zwrócił uwagę na istotne szczegóły
  4. Młodzi chłopcy nie mają wstydu. Składają Roksanie Węgiel onieśmielające propozycje
  5. Zdumiewające wieści ws. wizji Jackowskiego o Dawidku. Media podają, co zrobiły służby
  6. Dramatyczne informacje o babci Dawida Żukowskiego. Sąsiedzi ujawniają

Źródło: Plejada

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News