Pięć lat po śmierci żony dostał ręcznie napisany list. Przeczytał jego treść i zaczął płakać, prawda wyszła na jaw

Pięć lat po śmierci żony dostał ręcznie napisany list. Przeczytał jego treść i zaczął płakać, prawda wyszła na jaw Źródło: Youtube/ Denver7 – The Denver Channel

Żona zmarła pięć lat przed tym, jak jej mąż otrzymał tajemniczy, ręcznie pisany list. Gdy przeczytał jego treść, łzy same napłynęły mu do oczu. Cała prawda wyszła na jaw.

Żona byłego weterana zmarła pięć lat przed wydarzeniem, które zmieniło jego życie. Wdowiec otrzymał ręcznie napisany list. Jego treść doprowadziła mężczyznę do łez, nie spodziewał się otrzymać czegoś takiego. Wszystko nagle stało się jasne. Dla 90-latka był to trudny moment.

Żona byłego weterana zmarła, pięć lat później wdowiec otrzymał list, którego treść doprowadziła go do łez

Pewien 90-latek z Kolorado wiódł spokojne życie. Zmarła jego żona, co było ogromnym ciosem, mimo to mężczyzna nie załamał się. Pięć lat po jej śmierci dostał pewien list. Gdy zobaczył, co było w nim napisane, nie mógł powstrzymać się od płaczu. Okazało się, że list pochodzi z czasów II wojny światowej.

Tajemniczy list pochodził z czasów, kiedy zaledwie 20-letni mężczyzna walczył na wojnie. Wtedy napisał do swojej przyszłej żony list, wyznał w nim miłość swojej ukochanej. Ta pamiątka sprawiła, że oczy mężczyzny wypełniły się łzami. Nie spodziewał się, że kiedykolwiek ujrzy list, przeczytanie go po śmierci ukochanej żony, przywołało wspomnienia tego, jak ogromną miłością darzył małżonkę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak podaje ABC News, list został odnaleziony przez zupełnie obcego człowieka. Natrafił on na wiadomość przypadkiem po zakupie płyty w sklepie muzycznym. Gdy nieznajomy znalazł list, postawił sobie za cel odnalezienie autora i przekazanie mu pięknego listu. Odnalezienie mężczyzny nie było łatwe, jednak udało się. Gdy ten przeczytał swój list sprzed 70 lat, nie mógł powstrzymać łez.

Gdyby tylko list został odnaleziony kilka lat wcześniej, mężczyzna mógłby powspominać młodzieńcze czasy, gdy zakochał się w swojej przyszłej żonie. Niestety wiadomość otrzymał dopiero pięć lat po jej śmierci. Mimo że list boleśnie uświadomił mu, że jego żony nie ma już obok, cieszył się, że mógł przeczytać te piękne słowa. Jak wyznał, bardzo się kochali, a życie bez ukochanej jest bardzo bolesne. 

Dzisiaj grzeje: 1. Jest decyzja, już w lipcu wprowadzą zakaz, jaki nikomu nawet się nie śnił. Nieprawdopodobne informacje potwierdzają media z Japonii

2. Nieoczywiste objawy nowotworów krwi. Każdy powinien je znać

Para była małżeństwem przez 63 lata, mieli razem trójkę dzieci. List odnaleziony po latach stał się rodzajem rodzinnego testamentu, ukazującego prawdziwą, wspaniałą miłość. Ich historia jest niczym wyjęta z filmu romantycznego. Kto wie, może jakiś reżyser się nią zainspiruje i złoży hołd temu pięknemu uczuciu poprzez ekranizację tego wydarzenia?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Robert zamówił skromny obiad dla 2 osób nad polskim morzem. Dostał paragon i zastygł, musiał zapłacić 200 zł, ceny orbitują
  2. Tragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. W Tatrach odnaleziono ciała Bartosza Apanasiewicza i jego partnerki
  3. Polacy dostają pilne SMS-y. Zakaz wchodzi w życie już jutro, wprowadzą dodatkowe obostrzenia
  4. Gwiazdor "Klanu" żegnał się z rodziną, patrzył śmierci w oczy. Porażające wyznanie Tomasza Stockingera
  5. Babcia poradziła jej, żeby potarła rękę torebką po herbacie. Chwilę później oniemiała z wrażenia, zawsze będzie tak robić
  6. Wiceminister zdrowia wydał pilne oświadczenie. W końcu znamy całą prawdę

Źródło: Shareably

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News