W sieci pojawiła się cała prawda o małżeństwie Sekielskiego. Nie uwierzycie, kim jest jego żona

W sieci pojawiła się cała prawda o małżeństwie Sekielskiego. Nie uwierzycie, kim jest jego żona Źródło: Piotr Molecki/East News

Żona jest najważniejszą osobą w życiu Tomasza Sekielskiego. Dziennikarz w każdym wywiadzie podkreśla, jak wiele dla niego znaczy i jak ogromnym wsparciem jest dla niego od wielu lat. Gdyby nie Anna, wiele rzeczy nie doszłoby do skutku. Była chociażby jego prawą ręką przy kręceniu pierwszego dokumentu i zawsze stawała za nim murem. Wiemy, kim jest i czym się zajmuje Anna Sekielska.

Żona Tomasza Sekielskiego nie pojawia się w mediach tak często jak mąż. Z tego względu wiadomo bardzo mało na temat jej życia zawodowego. W jednym z wywiadów zdradziła jednak, czym się zajmuje.

Mają za sobą aż trzy podejścia do ślubu

Żona Tomasza Sekielskiego woli unikać świateł fleszy i publicznych wystąpień, chociaż mąż twierdzi, że jest do tego stworzona. Zanim została żoną sławnego dziennikarza, pracowała jako stażystka w jednej z rozgłośni. Tomasz Sekielski był już wtedy gwiazdą stacji. Zgodnie twierdzą, że była to miłość od pierwszego wejrzenia, chociaż z powodu charakteru swojej pracy mieli niemałe kłopoty, aby zgrać termin pierwszej i kolejnych randek. Podobne przygody mieli, kiedy zdecydowali się zawrzeć związek małżeński. Udało się dopiero za trzecim razem.

Za pierwszym razem przeszkodziła im wizyta Jana Pawła II w ojczyźnie, w 1999 roku. Szybko ustalili drugi termin, lecz kompletnie o nim zapomnieli.

- Tomek musiał jechać do pracy. Drugi termin zarezerwowaliśmy w kościele na placu Trzech Krzyży, ale o nim zapomnieliśmy - ksiądz zadzwonił do nas na telefon stacjonarny, który odebrał brat Tomka i powiedział, że on o żadnym ślubie nic nie wie, a państwa młodych nie ma. Dopiero za trzecim razem - w 2000 roku - wreszcie się udało - opowiadała w wywiadach Anna Sekielska.

Czym zajmuje się żona Tomasza Sekielskiego?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Jestem prezesem zarządu wydawnictwa Od deski do deski, które założył mój małżonek. W wolnym od wydawania książek czasie, hobbystycznie i zawodowo jestem licencjonowanym przewodnikiem PTTK i oprowadzam wycieczki po województwie podlaskim - poinformowała żona Tomasza Sekielskiego. Mąż żartuje, że oprócz tego pełni funkcję "żony mafioza", ponieważ zna tyle tajemnic, sekretów i szczegółów niż jakiekolwiek inne służby.

Dzisiaj grzeje: 1. Stało się. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło właśnie przebicie kolejnej bariery
2. Musieli wziąć ślub w szpitalu. Po 18 godzinach od ceremonii nic już nie było takie samo

Po urodzeniu dzieci Anna zdecydowała zająć się domem, a do tej decyzji nikt jej nie namawiał. Odnajduje się jako "kura domowa", prezes wydawnictwa, majsterkowicz, manedżer, doradca i opiekun zwierzaków - wraz z Tomaszem Sekielskim w domu w Drohiczynie nad Bugiem mają cztery koty i pięć psów. Dziennikarz nazywa ją prawdziwą "kobietą-orkiestrą".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zwierzęta mają zbawienny wpływ na nasze zdrowie. 12 powodów, dla których warto mieć pupila w rodzinie
  2. Łukasz Piszczek już dziś wraca do gry. Gdzie obejrzeć mecz Polaka? Transmisja na żywo i online, relacja
  3. Wyciekło nagranie z córką Wiśniewskiego. Wideo mówi samo za siebie
  4. Ciężko w to uwierzyć, ale na zdjęciu jest aż sześć kotów. Tylko 5% osób zauważa szóstego za pierwszym razem
  5. Pilne spotkanie sztabu kryzysowego. Wszystko w polskim epicentrum wirusa
  6. Wyrzucanie obierek po ogórkach jest niewybaczalnym błędem. Zachowaj je z ważnego powodu

Źródło: Plejada

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News