Żona
Piotr Molecki/East News
Klaudia Bochenek - 16 Maja 2020

W sieci pojawiła się cała prawda o małżeństwie Sekielskiego. Nie uwierzycie, kim jest jego żona

Żona jest najważniejszą osobą w życiu Tomasza Sekielskiego. Dziennikarz w każdym wywiadzie podkreśla, jak wiele dla niego znaczy i jak ogromnym wsparciem jest dla niego od wielu lat. Gdyby nie Anna, wiele rzeczy nie doszłoby do skutku. Była chociażby jego prawą ręką przy kręceniu pierwszego dokumentu i zawsze stawała za nim murem. Wiemy, kim jest i czym się zajmuje Anna Sekielska.

Żona Tomasza Sekielskiego nie pojawia się w mediach tak często jak mąż. Z tego względu wiadomo bardzo mało na temat jej życia zawodowego. W jednym z wywiadów zdradziła jednak, czym się zajmuje.

Mają za sobą aż trzy podejścia do ślubu

Żona Tomasza Sekielskiego woli unikać świateł fleszy i publicznych wystąpień, chociaż mąż twierdzi, że jest do tego stworzona. Zanim została żoną sławnego dziennikarza, pracowała jako stażystka w jednej z rozgłośni. Tomasz Sekielski był już wtedy gwiazdą stacji. Zgodnie twierdzą, że była to miłość od pierwszego wejrzenia, chociaż z powodu charakteru swojej pracy mieli niemałe kłopoty, aby zgrać termin pierwszej i kolejnych randek. Podobne przygody mieli, kiedy zdecydowali się zawrzeć związek małżeński. Udało się dopiero za trzecim razem.

Żona Dariusz SzpakowskiMało kto miał pojęcie, kim jest żona Dariusza Szpakowskiego. Przepiękna gwiazda, olśniewa swoją osobowościąCzytaj dalej

Za pierwszym razem przeszkodziła im wizyta Jana Pawła II w ojczyźnie, w 1999 roku. Szybko ustalili drugi termin, lecz kompletnie o nim zapomnieli.

- Tomek musiał jechać do pracy. Drugi termin zarezerwowaliśmy w kościele na placu Trzech Krzyży, ale o nim zapomnieliśmy - ksiądz zadzwonił do nas na telefon stacjonarny, który odebrał brat Tomka i powiedział, że on o żadnym ślubie nic nie wie, a państwa młodych nie ma. Dopiero za trzecim razem - w 2000 roku - wreszcie się udało - opowiadała w wywiadach Anna Sekielska.

Czym zajmuje się żona Tomasza Sekielskiego?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta przejrzała telefon ukochanegoPrzejrzała telefon ukochanego, po czym popełniła samobójstwo. Ujrzała przerażające rzeczy, tylko dla osób o mocnych nerwachCzytaj dalej

- Jestem prezesem zarządu wydawnictwa Od deski do deski, które założył mój małżonek. W wolnym od wydawania książek czasie, hobbystycznie i zawodowo jestem licencjonowanym przewodnikiem PTTK i oprowadzam wycieczki po województwie podlaskim - poinformowała żona Tomasza Sekielskiego. Mąż żartuje, że oprócz tego pełni funkcję "żony mafioza", ponieważ zna tyle tajemnic, sekretów i szczegółów niż jakiekolwiek inne służby.

Dzisiaj grzeje:

1. Stało się. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło właśnie przebicie kolejnej bariery
2. Musieli wziąć ślub w szpitalu. Po 18 godzinach od ceremonii nic już nie było takie samo

Po urodzeniu dzieci Anna zdecydowała zająć się domem, a do tej decyzji nikt jej nie namawiał. Odnajduje się jako "kura domowa", prezes wydawnictwa, majsterkowicz, manedżer, doradca i opiekun zwierzaków - wraz z Tomaszem Sekielskim w domu w Drohiczynie nad Bugiem mają cztery koty i pięć psów. Dziennikarz nazywa ją prawdziwą "kobietą-orkiestrą".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zwierzęta mają zbawienny wpływ na nasze zdrowie. 12 powodów, dla których warto mieć pupila w rodzinie
  2. Łukasz Piszczek już dziś wraca do gry. Gdzie obejrzeć mecz Polaka? Transmisja na żywo i online, relacja
  3. Wyciekło nagranie z córką Wiśniewskiego. Wideo mówi samo za siebie
  4. Ciężko w to uwierzyć, ale na zdjęciu jest aż sześć kotów. Tylko 5% osób zauważa szóstego za pierwszym razem
  5. Pilne spotkanie sztabu kryzysowego. Wszystko w polskim epicentrum wirusa
  6. Wyrzucanie obierek po ogórkach jest niewybaczalnym błędem. Zachowaj je z ważnego powodu

Dziewczyna pokazała zdjęcie z córeczką19-latka wstawiła zdjęcie z córeczką. Wszystkim umknął jeden szczegół, prawda jeży włos na głowieCzytaj dalej

Źródło: Plejada

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News