Żona Dariusz Szpakowski
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Konrad Karpiuk - 16 Maja 2020

Mało kto miał pojęcie, kim jest żona Dariusza Szpakowskiego. Przepiękna gwiazda, olśniewa swoją osobowością

Żona Dariusza Szpakowskiego dla wielu kibiców jest niemalże całkowicie anonimowa. Być może wynika to z tego, że sam komentator mimo bycia osobą powszechnie rozpoznawaną, raczej trzyma swoje życie prywatne z dala od blasku fleszy. Ponadto para unika wszelkiego rodzaju skandali i mimo, że partnerka komentatora jest osobą publiczną, swój związek utrzymują w tajemnicy nadzwyczaj dobrze.

Żona Dariusza Szpakowskiego jest znaną aktorką. Grażyna Strachota jest osobą o wielu talentach - nie tylko występuje w spektaklach teatralnych i musicalach, ale także świetnie radzi sobie ze śpiewem i ma na koncie role serialowe i filmowe. Widzowie mogą kojarzyć ją ze "Złotopolskich", "Barw Szczęścia" czy "M jak Miłość". W wywiadzie zdradziła początki swojej znajomości z komentatorem.

Żona Dariusza Szpakowskiego poznała go lata temu

Po raz pierwszy Dariusz Szpakowski spotkał swoją wybrankę w telewizyjnej charakteryzatorni. Poznali się jednak później, w kolejce do wyciągu narciarskiego na Kasprowym Wierchu. Aktorka nie radziła sobie zbyt dobrze z nartami, co zauważył komentator, który postanowił jej pomóc i dać kilka cennych wskazówek. Po wspólnej jeździe na nartach wybrali się do restauracji.

Polka, nie żyjeNie żyje wybitna Polka. Jej dzieła podziwiały tysiące, wyjątkowo smutne wiadomościCzytaj dalej

- Pamiętam, że wtedy, w kolejce do wyciągu, Darek bardzo chciał mnie poderwać, ale dałam mu kosza, żeby nie myślał, że jak pracuje w telewizji, to absolutnie wszystko mu wolno [...]. Nie wiem, jak to się stało, ale od razu zakochałam się w Darku na śmierć i życie - mówiła Grażyna Strachota w wywiadzie dla portalu Świat Seriali w 2011 roku.

Para jest już razem od 44 lat, ale jedna rzecz wciąż im się nie udała

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTÓW POD GALERIĄ

Nastolatka przyniosła siekierę17-latka przyniosła siekierę, podała ją Sebastianowi i powiedziała tylko dwa słowa. Tragiczny finałCzytaj dalej

Para ma dwie córki - Julię urodzoną w 1993 roku i Gabrielę urodzoną w 1999 roku (którą rok temu spotkał niemiły incydent). Razem są już od 44 lat. Dariusz Szpakowski bardzo chciał być przy urodzinach obu córek, ale jak przyznał w wywiadzie dla "Super Expressu", przy obu nie był ze względu na pracę. Za każdym razem mimo zapewnień lekarzy, że zdąży wrócić na poród, nie udawało mu się dotrzeć do szpitala.

Dzisiaj grzeje:

1. Stało się. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło właśnie przebicie kolejnej bariery
2. Mama myślała, że jej dziecko puszcza bańki na badaniu USG. Lekarze przekazali jej druzgocącą wiadomość

- Gdy rodziła się pierwsza córka Julka, pojechałem komentować mecz. Prowadząca ciążę znajoma ginekolog zapewniała mnie, że zdążę wrócić. Okazało się, że nie zdążyłem i po meczu kolega podszedł do mnie i powiedział: "Szpaku, gratuluję. Masz córkę! [...] Zadzwoniłem do żony w sobotę i zapytałem, czy przypadkiem nie ma kataru i nie przeziębi naszego "dzidziula". Powiedziała, że nie, bo właśnie zostałem ojcem drugiej córki. Jak widać, czasem sport wygrywa z życiem prywatnym - opowiadał o obu porodach Dariusz Szpakowski.

Obrazy Pikio

Najlepsze newsy dnia:

  1. Handel dziećmi kwitnie w najlepsze. Setki zamówionych niemowląt czekają na odbiór
  2. Wielki dramat legendarnej gwiazdy. Doznała bolesnego wypadku pod wpływem alkoholu. Teraz walczy o życie
  3. Była przekonana, że ojciec kupił jej samochód. Kiedy zobaczyła, co naprawdę jest pod płachtą, nie mogła się opanować
  4. Nie żyje wybitna Polka. Jej dzieła podziwiały tysiące, wyjątkowo smutne wiadomości
  5. Stało się. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło właśnie przebicie kolejnej bariery
  6. Wyrzucanie obierek po ogórkach jest niewybaczalnym błędem. Zachowaj je z ważnego powodu

Na Google Mapa ukrytych jest wiele tajemniczych miejscŚciśle tajne i ukryte miejsca w Polsce widoczne w Google Maps? Od niektórych można dostać ciarekCzytaj dalej

Źródło: Onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News