Mężczyzna wrócił do domu, otworzył drzwi i pobladł. Zobaczył porażający widok, żona i córka nie doczekały świąt

Mężczyzna wrócił do domu, otworzył drzwi i pobladł. Zobaczył porażający widok, żona i córka nie doczekały świąt Źródło: polska policja

Żona 51-letniego mężczyzny była martwa w momencie, w którym otworzył drzwi ich wspólnego domu. Kiedy rozejrzał się po pokoju, dostrzegł kolejne ciało, tym razem jego ukochanej córki. Policja wezwana na miejsce nadal prowadzi czynności w sprawie.

Żona mężczyzny już nie oddychała, nie dało jej się uratować. Córka również nie dawała oznak życia. Policja nie chce zdradzać zbyt wielu szczegółów, jednak dziennikarze doszli do niepokojących doniesień. To 50-letnia żona wszystko zaplanowała?

51-latek po wejściu do domu zobaczył dwa ciała, jego świat się załamał

Do rodzinnej tragedii doszło w sobotę, 14 grudnia w godzinach wieczornych. Kiedy 51-letni mężczyzna wrócił do domu i otworzył drzwi już wiedział, że tych świąt nie spędzi przy stole w gronie ukochanych osób. W budynku znalazł dwa ciała: swojej żony oraz córki. Mieszkańcy miejscowości Osipy-Zakrzewizna koło Wysokiego Mazowieckiego nie wierzą, że w ich wsi doszło do czegoś takiego.

- Z informacji jakie dotarły do policjantów dzisiaj po godz. 14 wynika, że mężczyzna po powrocie do domu odnalazł ciała swojej żony i córki - potwierdza rzecznik podlaskiej policji Tomasz Krupa. Dodał, że 51-latkowi zapewniono pomoc psychologiczną. Nie podał jednak reszty szczegółów, chociażby tego, co dokładnie stało się w domu. Dziennikarze RMF FM zdołali uzyskać więcej nieoficjalnych informacji.

Nieoficjalnie: żona mężczyzny miała udusić własną córkę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziennikarze dotarli do większej ilości informacji. Udało im się ustalić, że żona miała ok. 50 lat, a córka zaledwie 22. Mogło dojść do tzw. samobójstwa rozszerzonego. Według doniesień żona pod nieobecność męża miała udusić niepełnosprawną córkę, a potem sama się powiesiła. Nieoficjalnie 50-latka miała zostawić dla męża list pożegnalny, którego treść nie jest znana. Policjanci podczas śledztwa ustalą motywy zbrodni.

- Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia - komentuje Tomasz Krupa.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż zaraz po ślubie przestał się odzywać do żony. Dopiero po 20 latach przemówił i wyjawił powód milczenia
2. Małgosia poszła na imprezę i słuch po niej zaginął. 815 dni więzili ją, przywiązaną do łóżka bezustannie bili i gwałcili

Samobójstwo rozszerzone to zabicie innych osób bliskich, a następnie odebranie sobie życia. Czasem po podjęciu decyzji o swoim samobójstwie, osoby te zabijają członków rodziny, by "nie cierpiały po ich stracie". Często tego typu zbrodnie są dokonywane w amoku lub pod wpływem silnego bodźca - zdrady, utraty pracy, docinkach bliskich. Ofiarami kobiet, które popełniają samobójstwo rozszerzone są najczęściej ich dzieci, w przypadku mężczyzn to dzieci, rodzice, teściowie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda kultowych Alibabek potrzebuje pieniędzy i pomocy. Przykry zbieg okoliczności
  2. 500 plus już nie w formie pieniędzy dawanych do ręki. W 2020 szykują się olbrzymie zmiany
  3. Masz suche i zniszczone włosy? Popełniasz jeden podstawowy błąd podczas mycia głowy, niemal każda kobieta to robi
  4. Córka nie chciała sprzątać. Matka wymyśliła niebywały sposób żeby nauczyć ją porządku, szczęka opada
  5. Trzymasz chleb w lodówce? Natychmiast go wyjmij, popełniasz karygodny błąd

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News